Академія Наук України - за фахове навчання школярів англійської мови!


Тим часом готуються стандарти зовнішнього тестування для випускників шкіл з англійської мови, нормальне складення яких можливе якщо школяра навчати на автентичному живому мовному матеріалі, що і передбачають нові підручники.
Молодіжний рух “МОДОС” вже звернувся до вищих органів державної влади з проханням визначити подальшу долю підручників серії «English through Communication».

Днями Київське представництво “МОДОС” отримало листа Національної Академії Наук України, яка звернулася до Міносвіти з запитом щодо долі підручників для 10-11 класу.
Зокрема у листі говориться:
“...На думку фахівців НАН України, попередні випуски підручників зазначеної серії зроблені на належному професійному рівні, вони презентують прогресивний, справді науковий метод навчання, а отже – є дуже потрібними в освітній галузі. Тому виникає обгрунтоване занепокоєння зволіканням із випуском підручників серії «English through Communication» для 10-11 класів.”

Наразі проблему невідповідності старих підручників висвітлила і газета “ДЕНЬ” у публікації “Непрофесійна English” (http://www.day.kiev.ua/188983).
Тепер ми чекаємо на відповідь Міністерства.
Уся додаткова інформаця про акцію – звертайтесь, будь-ласка до контактів!

Автор: Інформаційний відділ Молодіжного руху “МОДОС” (modos.org@gmail.com)

Джерело: Молодіжний рух “МОДОС” (www.modos.at.ua)
Bookmark and Share