Щорічний Форум молоді "Молодь ХХІ століття"


14-15 квітня поточного року на базі відпочинку ім. Соіча, що на Старому Салтові, пройшов традиційний щорічний Форум молоді "Молодь ХХІ століття", організований Управлінням у справах сім`ї та молоді Харківської обласної державної адміністрації та Харківським обласним Центром молоді за допомоги молодіжних організацій ХОС "Молодіжні ініціативи", ХОО Народно-демократичної ліги молоді, ХОГО "Демократичне об`єднання молоді (ДОМ)", ХОМО "ВМЕСТЕ", ХОГО "Українська соціал-демократична молодь" тощо. У високих зборах прийняло участь близько 200 представників молодіжних громадських організацій регіону, творчих груп, структур у справах дітей, сім`ї та молоді районів і міст області, Комітету у справах сім`ї та молоді Харкова та відділів і управлінь районів міста.

На Форумі протягом першого дня пройшла робота чотирьох круглих столів:
"Проблеми підвищення соціальної активності молоді на сучасному етапі розвитку України" (ведучий - Д. Ткачов), на якому обговорювалися проблеми громадських ініціатив молодіжних організацій, розвиток і вдосконалення нормативно-правових засад для самореалізації молоді, громадська активність і політична культура молоді. В роботі круглого столу найактивнішу участь прийняли М. Камчатний (КВУ), О. Безуглий (НДЛМ), Д. Барінова (УСДМ), Д. Таран ("Зебра"), Т. Супруненко (Управління юстиції ХОДА) тощо
"Формування здорового способу життя молоді. Розвиток фізичної культури та спортивних здібностей молоді" (ведуча - Н. Раковська), на якому обговорювалися проблеми щодо шляхів реалізації Програми "Фізичне виховання - здоров`я нації", репродуктивного здоров`я молоді, організації профілактичної роботи щодо негативних явищ в молодіжному середовищі. В роботі круглого столу найактивнішу участь прийняли О. Гречаніна (Харківський міжобласний спеціалізований Центр клінічної генетики та пренатальної діагностики), О. Шевченко ("Медики Харкова") тощо.
"Розвиток духовності, моральності молоді. Організація змістовного дозвілля" (ведуча - Л. Груба), на якому обговорювалися проблеми щодо молоді в інформаційному просторі, формування інформаційного простору для реалізації державної молодіжної політики на регіональному рівні, патріотичного виховання молоді, форм і методів залучення молоді до змістовного дозвілля. В роботі круглого столу найактивнішу участь прийняли молоді журналісти міст Чугуїв, Лозова, начальники відділів у справах сім`ї та молоді районних державних адміністрацій тощо.
"Зайнятість молоді та розвиток підприємницької діяльності" (ведучий - А. Жмиров), на якому обговорювалися проблеми сприяння працевлаштуванню молоді (тимчасове та сезонне працевлаштування студентської молоді, організація роботи молодіжних трудових загонів), профорієнтаційної роботи в середовищі учнівської молоді, щодо шляхів реалізації підприємницьких ініціатив молоді в районах області. В роботі круглого столу найактивнішу участь прийняли О. Гуров ("ДОМ"), Е. Сиромолот ("Молодіжні перспективи") тощо.

Також були проведені робота приймалень з правових питань, із питань працевлаштування молоді та приймальня молодіжних організацій, тренінги з технологій публічних виступів лідера, здорового способу життя та працевлаштування.

За результатами Форуму були розроблені Рекомендації, остаточний текст яких найближчим часом буде опублікований і розісланий.

Наприкінці, є велике бажання подякувати за організацію та проведення Форуму у приємній обстановці та чудовій атмосфері біля Салтівського водоймища особисто Андрію Павловичу Мацокіну, Нелі Федорівні Раковській і іншим співробітникам Управлінням у справах сім`ї та молоді Харківської обласної державної адміністрації та Харківського обласного Центра молоді.

Із повагою,
Артем В. Коновалов

+380 (97) 9018902
polocki@mail.ru

Bookmark and Share