КуМЕДна бочка


Місто Чернігів вже не один місяць чекало чогось дійсно цікавого та не звичайного. Молодь прагнула веселого та змістовного шоу… і нарешті відбувся перший Всеукраїнський фестиваль гумору «КуМЕДна бочка», котрий проходив 14 жовтня у Чернігівському обласному музично-драматичному театрі м. Чернігова.

У залі, котра вміщує більш ніж 800 чоловік, не було жодного вільного місця, найбільш спритні, якимось чином, без квитків пробралися до зали театру, щоб хоч якимось чином потрапити на фестиваль…

У першому Всеукраїнському фестивалі гумору «КуМЕДна бочка» прийняли участь команди:
- «7*Я» (м. Чернігів);
- «INVETE» (м. Донецьк);
- «Парашутяги» (м. Чернгів);
- «Фарт» (м. Чернігів);
- «С потолка» (м. Чернігів);
- «Зайчики в трамвайчике» (м. Харків);
- VIP (м. Чернігів);
- «Все включено» (м. Чернігів).

Кожна із команд була чимось цікава, відрізнялась тематикою та специфікою жартів, після кожної мініатюри зал поринав у оплесках та сміху.
Суддям було не легко вирішити кому ж віддати кубок першого місця фестивалю «КуМЕДна бочка», тим паче команда «7*я» виступала поза конкурсом.
Переможцем фестивалю було обрано команду «С потолка» (м. Чернігів), котра завоювала зал не тільки дотепними мініатюрами та веселими жартами, а і виходом напівоголеної дівчини, від котрої не змогли відвести очей вся чоловіча частина залу :)

Друге та третє місце зайняли команди «INVETE» (м. Донецьк) та «Зайчики в трамвайчике» (м. Харків) відповідно, котрі вдало жартували над відомим телеведучим м. Чернігова, хвацько хвалили Чернігівське пиво та просто кльово ставили дотепні мініатюри.

Організаторами фестивалю: Чернігівська обласна організація Народно-демократичної ліги молоді та студентський парламент Чернігівського державного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка.
Фестиваль проводився за підтримки: відділу у справах сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, управління у справах молоді та спорту Чернігівської ОДА, управління освіти і науки Чернігівської ОДА.

Генеральний спонсор: ВАТ «Ерсте банк»
Спонсор:
Магазин «Адреналін»
ВАТ «Sun InBev Україна»

Bookmark and Share