Кіровоградська організація СМПУ та Молодий Народний Рух провели конкурс патріотичного графіті


Під звуки альтернативної музики вуличні художники мали змогу виявити свій талант і намалювати власний витвір мистецтва. Цього року свято було доповнене виступами реп-гуртів. Планувалась також участь у заході команд брейк-дансу, яку, однак, через погодні умови, було скасовано.

Журі (а саме – найдосвідченіші райтери) шляхом голосування обрало переможців, яким було вручено цінні подарунки. Однак задоволеними залишились всі, адже для творчої молоді набагато важливіше бачити результат своєї роботи, який, певно, ще довго милуватиме очі мешканців та гостей міста Кіровоград.

Своїми враженнями та думками стосовно заходу поділився Голова Кіровоградської обласної організації СМПУ Дмитро Сінченко: "Цього року отримати дозвіл від міськвиконкому на проведення конкурсу було найважче! Не зважаючи на його традиційність та величезну популярність, на однозначно схвальні відгуки ЗМІ та громадськості в усі попередні роки, ми вперше отримали відмову в органах влади! Після повторної подачі заявки з усуненням всіх, насправді суто формальних, причин відмови, т.зв. "художня рада" при міськвиконкомі влаштувала безпрецедентну цензуру на подані ескізи художніх робіт, заборонивши не просто найкращі роботи, а цілу номінацію "Молодіжний рух в Україні та форми його вираження", мотивуючи це політичною заанґажованістю робіт. … Однак, не зважаючи ні на що, захід таки відбувся, і я цьому дуже радий!"Bookmark and Share