Голова Кіровоградської обласної організації СМПУ взяв участь у таборі «Повстанець-2007»


Дмитро Сінченко взяв активну участь у заходах програми табору, яка складалась з двох частин: теоретичної та практичної. Теоретична частина включала в себе лекції з політології, історії України, налагодження роботи молодіжних громадських організацій, життя серед природи та ін. Практична частина включала заняття з впоряду, фізичні змагання між групами (роями), теренові ігри та ін. Табір передбачав і відпочинкову частину, в підготовці якої брали участь безпосередньо таборовики – ватра, різноманітні конкурси, вікторини, забави.

Одним з найвидовищніших заходів Табору була смолоскипна хода до села Колки із вигукуванням гасел «Слава Україні! Героям слава!» і т.ін., якою було вшановано полеглих бійців УПА. Такою ж ходою, але вже у місті Луцьку, таборування було завершено.

У рамках заходу Дмитро Сінченко зустрівся із депутатом Волинської обласної ради, головою ВМГО «Національний Альянс» Ігорем Гузем та головою Волинської обласної організації „Національний Альнс” Павлом Данильчуком. Під час обговорення діяльності організацій було досягнуто домовленостей щодо співпраці у місті Кіровоград.

На думку Дмитра Сінченка, «цей захід якісно сприяв підняттю внутрішньої дисципліни учасників, дозволив перенестись від буденного міського життя до зовсім іншого середовища єднання з природою, віддаленого від цивілізації. Усе це в поєднанні із спілкуванням із однодумцями з патріотично налаштованої молоді було дуже цікавим і корисним. Доки існують такі заходи, можемо бути впевненими, що з Україною буде все гаразд».

Bookmark and Share