ІІ Всеукраїнський молодіжний конкурс «Новітній інтелект України»


Основною метою конкурсу є пошук, підтримка та залучення обдарованої молоді до активної суспільної діяльності через співпрацю з організаторами конкурсу та його партнерами, органами влади, громадськими організаціями, аналітичними інституціями та бізнесом.

Цьогорічний ІІ Всеукраїнський молодіжний конкурс «Новітній інтелект України» проводиться з вересня 2007 до березня 2008 року і має двоступеневу схему проведення: на національному та регіональному рівні.

Конкурс складається з 4 конкурсних номінацій:
- Конкурс наукових досліджень з економічної та гуманітарної тематики на задані організаторами теми.
- Конкурс дипломних робіт з економічної та гуманітарної тематики.
- Конкурс бізнес-ідей.
- Конкурс соціальних проектів.

Конкурсні номінації Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України» є незалежними один від одного конкурсами і переможці визначаються у кожному з них окремо. Для оцінювання конкурсних робіт створюється національна та регіональні конкурсні комісії, до складу яких входять відомі науковці, урядовці, громадські експерти, підприємці, які визначають рівень підготовки конкурсних робіт, оцінюють їх та визначають переможців. Переможці конкурсу у кожній номінації нагороджуються дипломами та грошовими преміями.

Також цього року на учасників очікує спеціальна пропозиція від організаторів Конкурсу. Це перелік індивідуальних інтелектуальних завдань, які пропонують для учасників Конкурсу наші партнери. Перелік буде постійно поповнюватися в результаті збільшення кількості партнерів Конкурсу та висловлених ними пропозицій до його учасників.

Конкурсну роботу та заповнену анкету учасника конкурсу необхідно надіслати як на поштову:01012, Київ, а/с 75 (з приміткою «На конкурс»), так і на електронну адресу:konkurs@ukraine3000.org.ua (у форматі *.doc).

Більш повну інформацію про конкурс, перелік тем для дослідження, критерії оцінювання робіт, а також анкету учасника можна знайти на сайті Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000».
Консультації за телефонами:
(044)332-73-87, 467-67-80

Контактна особа:
Орест Микита
e-mail: Orest.Mykyta@ukraine3000.org.ua

Bookmark and Share