Доторкнутись до небес!


Діти мали змогу побачити найцікавіші літальні апарати, створені в СРСР та Україні протягом півстоліття – винищувачі та бомбардувальники, штурмовики та учбові машини, ударні та транспортні гелікоптери тощо. Головне, що кожен учасник міг не просто на все це дивитися, а побувати всередині літаків та гелікоптерів і навіть потриматись за штурвал в кабіні пілота! Також після екскурсії кожна родина отримала солодкий подарунок, від якого діти були не в меншому захваті, ніж від самої екскурсії.

Активісти Форуму, які організували це свято для дітей, а саме: Денис Бугай, Олена Кочергіна, Олена Сотник та Світлана Трофимчук, є чудовим прикладом благодійництва для наслідування. Своїми діями вони показали, що невеликими зусиллями та мінімальними затратами, можна організувати для дітей справжнє свято, якого багатьом так не вистачає. Головне - мати бажання!

____________________________________________________________________

Активісти Форуму відвідують своїх маленьких друзів у сиротинцях, інтернатах та будинках сімейного типу по всій Україні. Уваги та тепла цим дітям ніколи не буде забагато! Тож Форум молодих лідерів України звертається до всіх небайдужих підтримати нашу ініціативу під гаслом: "Стань дитині другом!"


Якщо у Вас є бажання та трохи вільного часу - завітайте одного з найближчих до Вас дитячих закладів (зверніться до Секретаріату і ми допоможемо Вам з пошуком та контактами). Ви можете почитати дітям книжку, погратися з ними, організувати пікнік чи екскурсію, тощо. Ваша допомога у вихованні цих дітей, їх соціалізації та розвитку є неоціненною! Вас завжди будуть раді бачити у таких дитячих закладах, особливо не сімейного типу.

Форум регулярно інформуватиме Вас про події у рамках цієї ініціативи, нові ідей наших учасників. З будь-якими запитаннями щодо ініціативи "Стань дитині другом" чи конкретинх заходів у її рамках Ви можете звернутися до Людмили Логуш, координатора напряму «Благодійництво та меценатство» за тел.: 230 97 60(61) або електронною адресою: charity@fmlu.org


Bookmark and Share