Учасниця ФМЛУ Олена Рибак провела для форумчан ще один тренінг із глобального лідерства


Активіст ФМЛУ Олена Рибак, випускниця програми Future Leaders Exchange Program та учасниця Global Young Leaders Conference і Global Young Leaders Summit, розповіла про:
- те, хто такий глобальний лідер і які якості та уміння є визначальними для успішного лідерства;
- секрети крос-культурної комунікації;
- основні критерії для успішного досягнення консенсусу;
- стратегії формулювання глобальних цілей і побудови чіткого плану по втіленню їх в життя.

Учасники тренінгу мали змогу застосувати здобуті знання на практиці під час рольової гри, у ході якої був відтворений переговорний процес між представниками чільних світових держав. Форумчани спробували «вирішити» реальні глобальні проблеми в енергетичній, екологічній, торгівельно-економічній та інших сферах міжнародного співробітництва. Використовуючи щойно здобуті знання й уміння, враховуючи правила міжкультурної комунікації та основні стратегії вирішення конфліктів, «глобальні лідери» успішно реалізували поставлені перед ними завдання й забезпечили ефективне функціонування міждержавної співпраці.

На завершення тренінгу Олена Рибак побажала всім майбутнім лідерам бути сміливими в здійсненні своїх мрій, пристрасно і захоплено ставитись до навчання та роботи, зростати професійно і надихати на це інших.

Форум молодих лідерів України приєднується до побажань і висловлює намір й надалі сприяти українській молоді в освітньому та професійному розвитку заради побудови кращого майбутнього України.

Bookmark and Share