Відбулось відкриття першої Бібліотеки молодого підприємця ФМЛУ


Адже бібліотека відповідає сучасним вимогах читачів, а зараз, з відкриттям на її базі й Бібліотеки молодого підприємця ФМЛУ, цей світлий та яскравий куточок усіх читачів міста стає ще більш популярним. Ми намагалися наповнити інформаційну базу бібліотеки так, щоб до неї увійшли різнопланові книжки. Вважаю, що разом із іншими активістами Форуму, нам це вдалося», - зазначив Юрій Гусєв.

«Бібліотека «Молода Гвардія» залюбки прийняла пропозицію Форуму молодих лідерів України створити на базі нашої бібліотеки ще і Бібліотеку молодого підприємця. Ми завжди піклуємося про наших читачів, надаємо їм лише ті книжки, які зможуть надати вичерпні відповіді на будь які запитання. Для комфорту читачів ми обладнали бібліотеку сучасною оргтехнікою та вважаємо, що об’єднавшись з Форумом молодих лідерів України ми зможемо створити нашу Бібліотеку ще кращою. Нам дуже приємно, що серед інших бібліотек була обрана сама наша!», - сказала Галина Конашко під час свого виступу.

На відкриття Бібліотеки були запрошені не тільки форумчани, але й партнерські установи, а також організації, які піклуються підприємцями та розвитком підприємницької діяльності в місті Києві та Україні взагалі. Так, Андрій Кривонос, Глава директорату Української Асоціації франчайзингу , завітавши на відкриття Бібліотеки, подарував в її фонд літературу щодо оптимального розвитку підприємницької галузі, путівник по державних фінансах, а також книжки та диски по франчайзингу та його використанню не тільки в Україні, а й за її межами. Ігор Рогошевський, президент Української асоціації менеджмент-консультантів, подарував Бібліотеці диски з інформацією щодо розвитку приватного бізнесу та ризики, які виникають під час його розвитку.

Форумчани та представники ЗМІ мали змогу дізнатися які самі книжки допомагають у становленні власної справи та кругозору. Як зазначив Андрій Кривонос «…немає таких книжок, які б не залишили свій слід в становленні самого себе. Чим більше різноманітних книг зможе прочести людина – тим більше вона дізнається та відкриє нові можливості самого себе…». Отже, старт розвитку молодого підприємництва в місті Києва вже засновано. Усі бажаючи мають змогу завітати до Бібліотеки та особисто ознайомитися з книгами та порадами щодо підприємницької діяльності.

Нагадаємо, що це перша з 8 спеціалізованих бібліотек для молодих підприємців та тих, хто бажає розпочати власний бізнес, які Форум молодих лідерів України відкриє протягом наступних півроку в таких містах України як Львів, Черкаси, Харків, Донецьк, Одеса, Севастополь та Вінниця.

Відкриття Бібліотек молодого підприємця є лише одним з проектів Клубу молодих підприємців ФМЛУ , основним завданням діяльності якого є сприяння збільшенню в Україні кількості успішних молодих підприємців та допомога їм у веденні та розвиткові власного бізнесу.

Bookmark and Share