Моє бачення вирішення проблем сільської громади


Головною метою було надання учням 8-11 класів необхідних знань і навичок щодо розвитку лідерських якостей та участі у процесах прийняття рішень шляхом проведення тренінгів та рольових ігор на тему "Я – депутат сільської ради. Моє бачення вирішення проблем сільської громади".

Під час занять всі діти в групах були залучені до навчального процесу, виконуючи певні ролі в ігрових модулях, між якими подавався теоретичний матеріал щодо місцевого самоврядування, розвитку місцевих громад, основних механізмів вирішення тих чи інших проблем на селі. В процесі тренінгу діти усвідомили, що добробут громади залежить від активності самих громадян, зокрема їх особисто. Школярів цікавили не лише дитячі проблеми такі як занепад будинку культури, відсутність там музичної апаратури і взагалі будь-якої творчої діяльності, але й дорослі проблеми, що турбують всю сільську громаду в цілому – відновлення приміщення лікарні, забезпечення необхідних умов роботи лікаря, ремонт доріг тощо.

Діти були дуже захоплені таким заходом і запрошували тренерів ДМГО «Фундація Регіональних Ініціатив» приїжджати частіше, адже для сільських шкіл гості – явище надзвичайно рідкісне.

Прес-служба ДМГО ФРІ

Bookmark and Share