У Довгого – нова пасія. ФОТО


А сталося це у вівторок, коли Олесь не посоромитися показати гламурній публіці свою нову дівчину. Другу за останні півроку.

Ще навесні Довгий водив у кіно подружку Юлю (http://www.tabloid.com.ua/news/2007/3/5/1367.htm), а вже восени він знайшов їй заміну. Зі своєю новою пасією він прийшов на модний показ Пако Рабанна (http://www.tabloid.com.ua/news/2007/10/10/2010.htm).

Парочка не соромилася демонструвати свої почуття – вони обнімалися і перешіптувалися. А ще нещодавно на місці нової загадкової пасії Довгого була не менш загадкова дівчина Юля.

Про неї було відомо лише те, що вона – брендменеджер одного з елітних бутіків у київському Пасажі.

Про нову ж дівчину Олеся відомо ще менше. Джерела ТаблоID змогли лише розповісти, що вона – студентка. На відміну від блондинки Юлі, шатенка "Х" не має потреби заробляти собі на життя. Вона буцімто має заможних батьків, які оплачують дівчині шикарне життя.

Проте незважаючи на такі розбіжності, зовні дівчата чимось схожі. Довгий не зраджує власному ідеалу жіночої краси.


Дівчина Довгого – модель Playboy.

.....Найцікавіше, як виявилося, ховається у біографії коханої Довгого.

Приводом до нової публікації стала велика увага до історії з подружкою Олеся збоку читачів ТаблоID. Завдяки ним вдалося дізнатися, що дівчину звуть Вікторія Левищенко. Вона – професійна модель.


Хоча інформації про Вікторію дуже мало, ТаблоID все ж таки вдалося дізнатися деякі пікантні факти з її біографії.

Виявляється, 25-річна дівчина працювала в одному з відомих російських модельних агентств. Робота у ньому принесла їй невеликий, проте успіх.

Так, за свою модельну кар’єру Вікторії вдалося знятися для журналу "PlayBoy". Вона "засвітилася" у рубриці "Стиль", рекламуючи одяг, точніше спідню білизну.

Ще відомо, що Вікторія брала участь у показі однієї з колекцій "Prada".

Що ж до матеріальних статків дівчини, про які вже почали ходити легенди, то вони справді не малі. Як вдалося дізнатися ТаблоID, на 25-річну подружку Довгого зареєстровані два недешеві автомобілі - Toyota Rav4 та BMW X5.

Те, що поряд з секретарем Київради – не бідна студентка, стало зрозуміло одразу. Годинник "Cartier" за 20 з лишнім тисяч доларів, який красувався на руці Вікторії під час показу Пако Рабанна, може собі дозволити не кожна навіть успішна українська модель.


ІНШІ ФОТО:
http://www.tabloid.com.ua/news/2007/10/10/2012.htm
http://www.tabloid.com.ua/news/2007/10/12/2021.htm

Фото Анни Андрієвської та Дмитра Амідова
Bookmark and Share