проект "ПОКРОВСЬКІ ЗУСТРІЧІ"


Не дивлячись на холодну погоду, яка змінювалась по декілька разів на день, молодь активно та рішуче протягом двох днів готувалася до турніру: вішала сітки, фарбувала ворота, збивала будку під апаратуру, робила розмітку по всьому полі. Якщо хтось і каже, що молодь в селі вся перевелася, та нею не потрібно вже займатися, та то лише та людина, яка зовсім там не була.

Тож, ранок свята Покрови почався із зустрічі команд, які приїхали з Полтавської та Чернігівської області. Усього, участь у турнірі з футболу "Кубок Покрови" взяло шість команд, а саме: команди "Сокіл" (с.Каплинці Пирятинського району), "Удай" (с.Велика Круча Пирятинського району), "Дружба Нова" (смт.Варва Чернігівської області), "Нафком" (смт.Мала Дівиця), "Динамо" (Варвинський РВ УМВС) та господарі поля команда "СК "Антонівка".

Кожна з ігор була дуже запеклою, так як, на полі с.Антонівка зустрілися найкращі команди двох областей. Тому, більшість ігор закінчувалися серією післяматчевих пенальті, які заставляли активних вболівальників понервувати.

Під час великої перерви на глядачів чекали показові виступи чемпіона Світу 2006 року з фрі-файту (вільний бій) Потапова Романа, козацькі забави, змагання з перетягування канату між учасниками з різних сіл, виступи колективів художньої самодіяльності, які своїм українським вбранням та піснями перетворювали футбол на справжнє українське свято.

Найбільш приємнішим моментом святкування став конкурс кулінарної майстерності. На який, найкращі господині села Антонівки приготували українські страви, а саме холодець. Жюрі та глядачі дуже довго обирали переможців, так як, кожна страва, була по-своєму найкраща!

Турнір завершився перемогою команди "Удай" с.Велика Круча Пирятинського району, друге місце посіла команда "Дружба Нова" (смт.Варва Чернігівської області), третє місце команда "СК "Антонівка".

Проект реалізовувся МГО „Майбутнє Пирятина”за підтримки Східноєвропейського Демократичного Центру.

P.S. Попри холодну погоду та дощ, який іноді зривався, після цього заходу залишилось дуже багато позитивних емоцій та тепла, яке дарував кожний, хто був присутнім на заході. Це був перший проект, який реалізовувала самостійно МГО "Майбутнє Пирятина", але хочеться сказати, те що зробили вони та всі ми, не пройде повз кожного учасника проекту та дасть поштовх для нових звершень та перемог.

Побувавши на цьому заході, я зрозуміла одне, що не є великою проблемою, не знання як робити заходи, а головніше не бажання та пасивність сільської молоді до вирішення їхніх же проблем. Тому, задача кожного з нас, активізувати молодь в районі та дати їм віру у те, що при бажанні, вони здатні самі зробити будь-що, а саме головне вирішувати самостійно свої проблеми.

Хочеться подякувати всім організаторам та учасникам проекту за те, що вони були та є активними, та залишаються й надалі сповненні енергією та бажанням працювати в напрямку розвитку свого району.Bookmark and Share