Новий проект для самореалізації молоді


Херсонська обласна організація Народно – демократична ліга молоді з квітня 2005 року розпочала реалізацію проекту “Інтелектуальна гра “Парламентські дебати” як форма профілактики антисоціальних явищ у молодіжному середовищі”.
Цей проект став переможцем конкурсу проектів молодіжних громадських організацій, який проводився управлінням у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації.
Метою проекту є сприяння попередженню проявів антисоціальної поведінки у молодіжному середовищі шляхом залучення студентства до участі в інтелектуальній грі “Парламентські дебати” та поширення цієї методики профілактичної роботи у виховному процесі вищих навчальних закладів.
В рамках проекту буде:
- Проведено інформаційні сесії у ВНЗ області ІІІ – IV рівня акредитації, на яких буде презентовано методику інтелектуальної гри “Парламентські дебати”
- Проведено тренінг для тренерів та організаторів студентських дебатних клубів
- Створено мережу студентських дебатних клубів
- Проведено обласний турнір інтелектуальної гри “Парламентські дебати”
“Парламентські дебати” - це інтелектуальна гра метою якої є відстоювання своїх інтересів, свого плану дій, який направлений на конкретну проблемну ситуацію. В даному форматі грають 4 команди: 2 команди Уряду які хочуть змінити проблемну ситуацію та пропонують свій власний план дій, та 2 команди Опозиції, які в свою чергу не погоджуються з планом змін команди Уряду та пропонують власний план дій.
Очікується, що в результаті впровадження проекту:
- методика інтелектуальної гри “Парламентські дебати” буде широко застосовуватися у виховній роботі зі студентами
- юнаки та дівчата активно залучаються до роботи студентських дебатних клубів
- в області буде створено активну мережу дебатних клубів
Запрошуємо зацікавлені організації до співпраці в даному проекті.

З повагою,
заступник голови
Херсонської обласної організації НДЛМ,
директор проекту
Криницький Євген
Тел/факс 28-37-48

Bookmark and Share