Студентський рух на Рівненщині розвиватиме ФРІ


За словами голови Рівненської обласної молодіжної громадської організації „Фундація Регіональних Ініціатив” З. Кантарія, в м. Рівне функціонує близько 20 вищих навчальних закладів 1-4 рівня акредитації, у яких навчається 50 тисяч студентів, а рівень розвитку органів студентського самоврядування знаходиться на досить низькому рівні. Постійно порушуються права студентів, студенти залишаються осторонь прийняття рішень в молодіжній політиці міста. Але з 2006 року в місті починає активно розвиватись молодіжний волонтерський рух основною силою якого і повинні бути студенти. І далеко не останню роль в цьому відіграє РМ МГО ФРІ.
Проект спрямований на студентів Рівненських вузів 1-4 рівня акредитації віком від 14 до 22 років та представників адміністрацій цих вузів. Проект триватиме до 30 червня 2008 року.
Першочерговим завданням проекту «Дієві органи студентського самоврядування – впливова студентська громада» є активізація участі студентів в діяльності Органів студентського самоврядування ВНЗ та громадському житті міста Рівне, шляхом їх інформування, навчання та залучення до реалізації соціально важливих проектів протягом 2007-2008 навчального року.
Одним з найбільш яскравих заходів проекту стане конкурс «Студент року - 2007». Конкурс покликаний сприяти формуванню сучасної молодіжної еліти, виявленню та підтримці молодих талановитих людей у різних сферах життя. Нагородження найкращих студентів в рамках конкурсу «Студент року – 2007» відбудеться 20 листопада та стане гарним подарунком для міста від РММГО «Фундація Регіональних Ініціатив» до Дня Студента.
Цього року найкращих студентів обиратимуть у восьми номінаціях: спортсмен, митець, журналіст, громадський діяч, комп’ютерний геній, підприємець, науковець, волонтер. Усі учасники конкурсу повинні документально підтвердити свої досягнення у тій чи іншій галузі. Компетентне журі обере трьох переможців в кожній номінації, які отримають цінні призи та винагороди від РММГО «Фундація Регіональних Ініціатив».
Кожен бажаючий зможе отримати анкети на участь у конкурсі «Студент року - 2007» в деканаті свого вузу, або в приміщенні молодіжного центу за адресою: вул. Соборна 14 а.
Проект здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту рівненського міськвиконкому.Bookmark and Share