Студентський рух на Рівненщині розвиватиме ФРІ


За словами голови Рівненської обласної молодіжної громадської організації „Фундація Регіональних Ініціатив” З. Кантарія, в м. Рівне функціонує близько 20 вищих навчальних закладів 1-4 рівня акредитації, у яких навчається 50 тисяч студентів, а рівень розвитку органів студентського самоврядування знаходиться на досить низькому рівні. Постійно порушуються права студентів, студенти залишаються осторонь прийняття рішень в молодіжній політиці міста. Але з 2006 року в місті починає активно розвиватись молодіжний волонтерський рух основною силою якого і повинні бути студенти. і далеко не останню роль в цьому відіграє РМ МГО "Фундація Регіональних Ініціатив"
Проект спрямований на студентів Рівненських вузів 1-4 рівня акредитації віком від 14 до 22 років та представників адміністрацій цих вузів. Проет масштабним та довготерміновим та триватиме до 30 червня 2007 року.
Першочерговим завданням проекту «Дієві органи студентського самоврядування – впливова студентська громада» є активізація участі студентів в діяльності Органів студентського самоврядування ВНЗ та громадському житті міста Рівне, шляхом їх інформування, навчання та залучення до реалізації соціально важливих проектів протягом 2007-2008 навчального року.
Одним з найбільш яскравих заходів проекту стане конкурс «Студент року - 2007». Конкурс покликаний сприяти формуванню сучасної молодіжної еліти, виявленню та підтримці молодих талановитих людей у різних сферах життя. Нагородження найкращих студентів в рамках конкурсу «Студент року – 2007» відбудеться 20 листопада та стане гарним подарунком для міста від РММГО «Фундація Регіональних Ініціатив» до Дня Студента.
Цього року найкращих студентів обиратимуть у восьми номінаціях: спортсмен, митець, журналіст, громадський діяч, комп’ютерний геній, підприємець, науковець, волонтер. Усі учасники конкурсу повинні документально підтвердити свої досягнення у тій чи іншій галузі. Компетентне журі обере трьох переможців в кожній номінації, які отримають цінні призи та винагороди від РММГО «Фундація Регіональних Ініціатив».
Кожен бажаючий зможе отримати анкети на участь у конкурсі «Студент року - 2007» в деканаті свого вузу, або в офісі МГО ФРІ за адресою: вул. Соборна 14 а.
Проект здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту рівненського міськвиконкому.Bookmark and Share