В Ужгородській ФРІ – зміни!


Засідання почалось із представлення звіту голови осередку – Феськова Володимира. Як було зазначено в результаті обговорення, у проробленій роботі були свої плюси та недоліки. Це дозволило зробити висновки стосовно напрямків роботи в майбутньому.

Опісля обирали голову. В результаті довгих суперечок на посаду голови організації було обрано Тернавську Наталію (першу дівчину-голову Ужгородської організації, яка, до того ж, в цей день відмічала власний День народження).

Щодо правління, то тут особливим виглядало помітне омолодження кадрів. До його складу потрапили Готліб Антон, Даньо Олеся, Феськов Володимир, Шоп Оксана, Агур’єва Вікторія, Яцук Іван, Шпільман Богдан та Воротинцев Кирило.

Контролюватимуть роботу новообраного керівництва (у складі КРК) Єсип Сергій (вже традиційно), Гаврик Андрій та Чернявський Борис.

Відрадним є той факт, що звітно-виборчу конференцію відвідали друзі ФРІ: представники Спілки Молодих Соціалістів, Молодідного Союзу „Наша Україна”, студентської ради та профкому студентів Закарпатського Державного Університету, студентського парламенту Ужгородського Національного Університету.Bookmark and Share