КРЕМЕНЧУК ОБЕРЕ НАЙКРАЩОГО СТУДЕНТА


Організаторами виступили відділ у справах сім`ї та молоді міськвиконкому, Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій.

Учасниками програми стануть команди вищих навчальних закладів, максимальна кількість учасників команди від одного ВУЗу - 10 чоловік. Від одного вузу може брати участь лише одна команда. Команди, або їх представники повинні приймати участь в усіх оргкомітетах з проведення програми. Всім надаватиметься рівний обсяг часу для проведення репетицій на сцені Міського палацу культури. Черговість виступу команд визначається жеребкуванням.

26 листопада був проведений підсумковий офіційний оргкомітет по реалізації проекту «Студент року», на якому визначилися з кількістю учасників цьогорічного заходу. Тож, боротися за звання найкращого студента в малій категорії будуть представники наступних закладів: Кременчуцький льотний коледж, Кременчуцьке педагогічне училище та Кременчуцьке медичне училище; у важкій категорії: Кременчуцький державний політехнічний університет ім. М.Остроградського, ВМУРОЛ «Україна», Кременчуцький інститут Дніпропетровського університету економіки та права, ПВНЗ «Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій і управління».

Учасники будуть змагатися у трьох конкурсах: «Презентація», «Імпровізація» та «Домашнє завдання».

У конкурсі «Презентація» команди презентують свій навчальний заклад, команду та лідера, показують один день з його життя, розповідають про його таланти та вміння. Будуть видані декілька видів завдань у конкурсі «Імпровізація» при виконанні яких учасники зможуть показати свою винахідливість. Конкурс «Домашнє завдання» з попередньо визначеною темою у якому учасники розкривають всі свої таланти: танцювальна, музична та інша підтримка як плюс.

Переможець конкурсу „Студент року - 2007” серед вузів 3-4 рівня акредитації поїде на Полтавський обласний конкурс, який пройде 17 листопада у місті Полтава.

Bookmark and Share