Акт вандалізму на Говерлі — замах на наші цінності та спадщину наших батьків


Ми, молодіжні організації Закарпаття, які об’єднують тисячі найактивнішої молоді краю, і які завжди відстоювали позиції української державності, соборності та демократії, обурені зухвалим актом вандалізму на Говерлі. Ми, молоді патріоти України, розцінюємо замах на державні символи, як замах на кожного з нас, наші цінності та спадщину наших батьків та дідів, які виборювали незалежність в тяжкій багатолітній боротьбі.

Як свідома частина суспільства, яка продовжуватиме розбудову держави Україна, вимагаємо від правоохоронних органів докласти максимум зусиль для найшвидшого розкриття цього зухвалого злочину та суворо покарати злочинців відповідно до Закону.

Своєю заявою ми засвідчуємо, що незалежно від наших політичних спрямувань, програмних цілей та завдань ми єдині в одному — нашій Батьківщині. І будь-які спроби посягнути на неї зустрінуть з нашого боку жорсткий спротив.

Голова ЗОО ВМГО «Спілка Молодих Соціалістів» Василь Граб
Голова ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив» Олександр Солонтай
Голова ЗОО МГО «Батьківщина молода» Андрій Шекета
Голова ЗОО ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна» Святослав Бабіля
Голова ЗОО МГО «Молодь за Литвина» Радіон Кіштулинець
Голова ЗОО МГО «Народно-демократична ліга молоді» Володимир Білонка
Голова ЗОО ВМГО «Молодий Рух» Галина Макар
Голова ЗОО «Українська студентська спілка» Ярослава Гасинець

від Об’єднання всеукраїнських молодіжних організацій «Молодіжна платформа» — Леся Башняк, заступник голови ВМГО «Молодий Рух»


Bookmark and Share