Активізація молоді в Глобинському районі Полтавської областіСаме з цією метою програма “Розвиток громадської ініціативи серед молоді” реалізовується Полтавською координаційної групою до складу якої входить Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій (місто Кременчук) та Молодіжний Парламент Полтавщини (місто Полтава) за підтримки Східноєвропейського Демократичного Центру. У реалізації цієї програми нам допомагає Молодіжний Парламент Кременчука та Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

27 жовтня у місті Градизьк Глобинського району був проведений семінар-тренінг для активної шкільної молоді з трьох шкіл міста. Учасники з самого початку мали добрий настрій і величезне бажання дізнатися щось нове.

Перш за все склали конституцію маленької тренінгової спільноти – ну як же у нашому сучасному світі без законів! Потім організатори розповіли про сам проект, у рамках якого приїхали до Градизька та дізналися очікування учасників від усього проекту, який реалізовується на теренах Полтавської області.

Ви коли-небудь були на місці директора школи? Ні? А ось наші школярі отримали можливість побувати. Ні, звісно не під час навчального процесу. А просто граючи у досить цікаву розважальну гру із відповідною назвою –„Директор”.

Під час спілкування було розглянуто багато тем, які безпосередньо стосуються молоді містечка. Так, школярі підняли питання забруднення парків та вулиць, байдужість населення до проблем Градизька та відсутність вищих навчальних закладів у населеному пункті. Почули ми також і багато глобальних проблем, як то: незайнятість населення, велика кількість безпритульних та соціальна не влаштованість дітей у притулках.

Трохи поспілкувавшись, учасники тренінгу разом розробили проекти акцій, за допомогою яких школярі разом з громадою міста зможуть впоратися із своїми основними проблемами. Тож, лишилося лише втілити у життя те, що було розроблено спільники зусиллями.

Школярам було цікаво усе – починаючи від шкільного самоврядування, і закінчуючи створенням та роботою молодіжних громадських організацій. Під час двогодинного тренінгу, організатори і учасники навчалися один у одного, спілкувалися, грали, дебатували і сміялися –словом, час провели корисно.

Сподіваємось, що ця ініціатива не лишиться пустим звуком і її результатом стане створення потужної молодіжної організації у місті Градизьк.
Bookmark and Share