На Кіровоградщині підлітки вбивають пенсіонерів


На Кіровоградщині підлітки вбивають пенсіонерів
Керівники Кіровоградської міліції зізнаються, що не можуть самостійно протистояти зростанню злочинності.“Міліція не може самотужки розв’язати цю проблему”, - повідомив перший заступник начальника УМВС в області Віктор Пащенко.
Характерно те, що останнім часом громадяни рідше повідомляють про скоєння злочинів. Чи то люди бояться, чи то недовіряють міліції?

Зараз міліція в основному затримує лише молодих злочинців. В області підростає чисельна кримінальна зміна. Про це свідчить скоєння неповнолітніми в цьому році 14 убивств. Їхніми жертвами переважно стають пенсіонери.

Вражають цинізмом і грабежі та розбійні напади. Займаються цим молоді люди. Кількість грабежів за І квартал поточного року порівняно з минулим роком – зросла вдвічі.

Міська влада скоротила витрати на міліцію, тому зникли у центрі міста вечерні маршрути ППС та шість піших патрулів. Спальні мікрорайони міста взагалі не патрулюються. Зросла кількість фактів незаконного носіння та зберігання зброї і боєприпасів. Кількість зґвалтувань цього року зросла вп’ятеро.

На одного працівника карного розшуку області припадає більше десяти зареєстрованих кримінальних злочинів – це одне з найбільших навантажень в Україні

РУПОР
http://www.upp.org

Bookmark and Share