ЗАЯВА Спілки Української Молоді в Україні


Ми вважаємо, що екстремістська, шовіністична діяльність налаштована не тільки на зневагу над Державним Прапором, Гербом і Конституцією України, але й на штучне розпалювання міжнаціональної ворожнечі між українським і російським народами, бо Євразійський Союз Молоді виступає від імені Росії і росіян.

Задля запобігання подібних злочинів СУМ в Україні вимагає від Міністерства Внутрішніх Справ України, Служби Безпеки, Генеральної Прокуратури України порушити карну справи і почати розслідування з цього приводу. Визнати злочинною (з відповідним покаранням) співпрацю з Євразійським Союзом Молоді будь якої організації, руху, об’єднання і фізичної особи.

Щоб не допустити ворожнечі між українцями і росіянами, СУМ в Україні звертається до представників Російської держави з проханням надати офіційну позицію стосовно ганебного вчинку, заборонити діяльність Євразійського Союзу Молоді і видати правоохоронним і судовим органам України Алєксандра Дугіна, справжнього керівника та „ідейного” натхненника екстремістської, шовіністичної діяльності.

Голова СУМ в Україні Неля Лавріненко

СПІЛКА УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ В УКРАЇНІ
КРАЙОВА УПРАВА
вул.М.Коцюбинського 6, к.8, м.Київ, 01030, тел/факс (044) 234-7240, ел.пошта: ky-ukraine@cym.org

Bookmark and Share