ВМГО «Колегія молодих управлінців та юристів» стурбована ситуацією, що спричинена діяльністю лобістських угруповань в Світовій організації торгівлі


ВМГО «Колегія молодих управлінців та юристів» стурбована ситуацією, що спричинена діяльністю лобістських угруповань в Світовій організації торгівлі, результатом яких стали вимоги та зауваження (в рамках неофіційного засідання робочої групи з розгляду заявки України із вступу до СОТ, яка відбулася в Женеві 23.07.2007 року) щодо скасування норм українського законодавства, що містять вимоги обов’язкового маркування продукції з ГМО. Начебто це суперечить Регламенту ЄС та створює додаткові торгові бар’єри.

Чому знову Україною маніпулюють, маніпулюють майбутнім здоров’ям нації, порушують права всього українського народу? Відкрито порушують статтю 50 Конституції України, в частині вільного доступу до інформації про якість харчових продуктів. Ми що, не маємо права знати «Що ми їмо»? Чи Україна повинна стати звалищем трансгенної продукції? Що здоров’я українців – ціна, яку необхідно заплатити за приєднання до СОТ?

Кабінетами державних діячів вже почав блукати проект Постанови Кабінету Міністрів України «Про скасування постанови КМУ від 01.08.2007 року №985 «Питання обігу харчових продуктів, що містять генетично модифіковані організми та/або мікроорганізми».
Нагадаємо, що постановою, яку намагаються скасувати, з 1 листопада 2007 року вводиться обов’язкове маркування продукції з ГМО та забороняється ввезення, виробництво та реалізація продукції дитячого харчування, що містять ГМО.

Незабаром буде зрозуміло, який «далекоглядний політик» поставить підпис під скасуванням та своєю подальшою політичною кар’єрою.

Пасивність громадськості щодо процесів, які відбуваються навколо маркування продукції з ГМО, не просто змушує замислитися - вона відверто лякає.

ВМГО «Колегія молодих управлінців та юристів» звертається до всіх громадських об’єднань, ЗМІ, підприємств, громадян України з пропозицією об’єднати сили та виступити з громадянською кампанією «Я маю право знати, що я їм».

Наші координати:

02218, Україна, м. Київ, проспект Ватутіна, 10, оф.26,
Тел-факс +380675389580;
e-mail: piacemitra@rambler.ru, politikboy@rambler.ru

Якщо кожен з нас не вимагатиме дотримання наших прав сьогодні, то завтра може бути занадто пізно!!
Організаційний комітетBookmark and Share