Разом ми скасуємо строкову службу не словом, а ділом! Правда, шановна Президіє НУНС?


Для нас взірцем виконання обіцянок стане додержання слова про скасування строкової служби з 1 січня 2007 року.
Нажаль, спочатку Міністр оборони, а потім низка експертів замість обговорення найсприятливіших шляхів виконання поставдлених перед ними завдань почали критикувати ініціативу.
До незрозумілих дій додався Указ Президента України № 1003/2007 від 24.10.2007 про проведення призовів у 2008 р.
Ми щиро сподіваємося, що часи банального невиконання обіцянок пройшли. Більш того, за даними останнього засідання Президії партії “Народний Союз “Наша Україна”, партія неухильно дотримуватиметься домовленостей щодо коаліції з Блоком Юлії Тимошенко.
Отже, Президент Віктор Ющенко на разі має зробити два альтернативні кроки:
1) відкликати власний Указ про Призов-2008, котрий грубо порушує пункт 2 першого абзацу частини 2.5 Розділу 2.2 Угоди про створення коаліції, яким задекларований “перехід до формування Збройних Сил України на контрактній основі з 1 січня 2009 року та відмова від призову на строкову військову службу з 1 січня 2008 року”;
2) або ж демократично заявити, що не вважає себе зобов’язаним сприяти виконанню і будь-яких інших обіцянок, даних його партією під час виборів та підписання Коаліційної Угоди.
Листи із зверненнями відповідного характеру сьогодні будуть надіслані до Секретаріату Президента та штабу партії “Народний Союз “Наша Україна”.

Автор: Світличний Василь, заступник Голови Ради “МОДОС” (modos.org@gmail.com)
Джерело: Молодіжний рух “МОДОС” (www.modos.at.ua)

Bookmark and Share