ВСЕУКРАЇНСЬКА БАЗА ДАНИХ ТА РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР ЄВРОПЕЙСЬКОГО ВОЛОНТАРІАТУ ДЛЯ МОЛОДІ В ДОНЕЦЬКУ


Маючи великий досвід в якості «відсилаючої» та «приймаючої» волонтерів організації, ДГО «Альянс» для оптимальнішого менеджменту потенціальних учасників програми створює Всеукраїнську базу даних та ресурсний центр Європейського волонтаріату для молоді, зацікавленої в коротко- та середньостроковому стажуванні в європейських НУО, фондах та державних інституціях.

Всі зацікавлені – потенціальні майбутні чи досвідчені минулі волонтери - можуть звертатися до нас за наступними питаннями:

1. отримання загальної інформації про волонтаріат – цілі, вимоги та загальні умови;

2. створення власного резюме та занесення його до бази даних потенціальних волонтерів;

3. консультації волонтерам, що скоро починають своє стажування в Європі – підтримка в оформленні документів та багатостороння підготовка до завдань волонтера;

4. обмін досвідом між волонтерами, що вже закінчили свої програми стажування, та тими, хто тільки планує взяти участь у цій програмі.

5. Курси іноземних мов
ДГО «Альянс» співпрацює з Європейською Службою Волонтаріату (EVS), а також з низкою європейських (насамперед, німецьких) інституцій, що самостійно організують окремі місця для стажерів-волонтерів зі Східної Європи. Тому для участі в програмі європейського волонтаріату необхідне принаймні базове володіння англійською АБО однією з інших європейських мов (наприклад, німецької, польської або румунської).

Всі бажаючі скористатися послугами Ресурсного центру Європейського волонтаріату або бути занесеними в його базу даних повинні просто надіслати додану анкету на електрону адресу way_to_europe@mail.ru. З питаннями прохання звертатися до Альони Каравай за нижче вказаними координатами:
ДГО «Альянс», пр. Миру 8, оф. 406, м. Донецьк 83015, тел. (062) 338 40 83, тел./факс (062) 381 36 00
мейл way_to_europe@mail.ru

АНКЕТА:


Bookmark and Share