З рук в руки чемпіони передають досвід


У вересні у місті Староконстянтинові відбулося святкування з нагоди дня фізичного виховання та сорту, організоване місцевою владою Староконстянтинова за підтримки Народно-демократичної ліги молоді.

В ході акції було вручено подарунки найкращим спортсменам місцевих шкіл, розіграно призи серед юних гостей, присутніх на святі.

Після привітань організаторів (представники районної ради Староконстянтинова) подарунки від Народно-демократичної ліги молоді молодим спортсменам вручили трішки старші титуловані колеги – футболісти збірної команди Києва, чемпіона України з пляжного футболу серед представників вищих навчальних закладів, яких, до речі, також привітали та відзначили грамотами представники районної влади.

Всі присутні отримали масу позитивних емоцій, представники районної влади та гості переконалися, що молодіжний спорт не лише пережив кризу 90-х, а й активно розвивається зараз, а наймолодші учасники свята, що захоплено фотографувалися з привезеним футболістами кубком, імовірно стануть значно цілеспрямованішими та переберуть частку переможного духу, завдяки спілкуванню зі старшими колегами, які вже встигли стати знаменитостями.

Тож, мабуть, невипадково представники районної влади висловили вдячність київським гостям, які своєю присутністю ще більше запалили й без того немалий спортивний азарт місцевої молоді. Такі заходи нерідко допомагають виявити таланти, що пізніше стануть чемпіонами, прославлять не лише рідний район чи місто, а державу, адже “все починається з малого” і спорту згадана народна мудрість стосується більше, аніж будь-чого іншого.

Сергій Слободенюк

Bookmark and Share