«Українсько-польський діалог» єднає молодих європейців


Основною метою Конференції було сприяння розвитку міжрегіональної молодіжної співпраці на національному та міжнародному рівнях на прикладі українсько-польських взаємин.

Участь в Конференції взяли студенти, молоді науковці, активісти молодіжних громадських організацій України та Польщі. Загалом було представлено 17 регіонів з України та Люблінське воєводство. Волинь на міжнародній конференції презентували четверо учасників – консультант та волонтери Центру Європейської Інформації у місті Луцьку.
Протягом двох днів тривали цікаві дискусії з приводу молодіжного самоврядування, соціальних проблем молоді та освіти в Україні, а польські гості ділилися власним досвідом та надавали корисні поради щодо вирішення складних ситуацій. Учасники знайомилися та налагоджували контакти між організаціями, аналізуючи стан молодіжної громадської активності у різних регіонах, переймали європейські методики для реалізації майбутніх проектів.

Дякуємо організаторам за надану чудову можливість отримати необхідну та надзвичайно важливу інформацію й навички у співпраці з міжнародними партнерами. Сподіваємося, що отриманий досвід допоможе усім присутнім на Конференції досягти високих цілей у розвитку громадянського суспільства та сприятиме розширенню молодіжного руху в Україні.

Підготувала прес-служба ЦЄІ у м.Луцьку


Bookmark and Share