У Львові біля пам’ятника Бандері повісили «провокатора»


Місце біля пам’ятника Бандері було обрано організаторами не випадково. Саме цей пам’ятник українофоби обіцяли обрати наступним об’єкотм для паплюження.

Два юнаки підвісили за ногу на дереві опудало у фуфайці з написом «провокатор» і причеплиними надувними кульками. Потім вони кийком лупцювали опудало, збиваючи кульки.

Як пояснив один із організаторів акції, представник ВГО «Молодіжний націоналістичний конгрес» Андрій Мочурад, ця акція – відповідь на дії ЄСМ, бо не реагувати на таке не можна, але робити це треба у відповідний спосіб.
"Саме таку гумористичну форму відповіді було обрано, оскільки плюндрувати памятники можуть лише розумовохворі особи, або малі діти, що не розуміють що чинять. Тому символічне підвішування за ногу можливо заставить провокаторів задуматись чи варто чинити акти вандалізму." - прокоментував А. Мочурад.
Цей провокатор, за словами А.Мочурада, символізує усіх провокаторів, які час від часу щось вчиняють у Львові та на заході України.
Він також зачитав листа до ідеологів і керівників ЄСМ та інших провокаторів, за стилем подібного до листа запорозьких козаків турецькому султанові.

У посланні зокрема йшлося, що сплюндрований тризуб, названий українофобами "символом окупації України", є символом влади Володимира Великого і використовувався тоді коли Москви ще не існувало, що зокрема ще раз свідчить про маргінальність численних заяв та вчинків українофобів.

Це послання та карикатуру, на якому чоловік в однострої вояка УПА лупцює по оголених сідницях хлопчака у куфайці з символікою ЄСМ, можна буде побачити не лише біля пам’ятника, але й в Інтернеті.

Контакт:
т. 8(097)9450005

Bookmark and Share