"Студентський простір" відкриває нові можливості для студентів Луцька


Участь у заході взяли Голова Молодіжної ради Луцька Ольга Коритнєва та лідери студентських рад усіх провідних навчальних закладів міста: Волинського національного університету імені Лесі Українки, Луцького державного технічного університету, Волинського інституту ім. В. Липинського Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП), Волинського інституту економіки та менеджменту, Луцького гуманітарного університету, Луцького інституту розвитку людини "Україна", Волинського державного училища культури і мистецтв.

Під час презентації, Голова АМоРе Михайло Шелеп ознайомив студентство з програмою проекту, його метою та цілями. Він наголосив, що цей проект перш за все покликаний допомогти у розвитку і зміцненню інститутів студентського самоврядування вищих навчальних закладів Луцька та консолідувати студентське середовище міста. В рамках проекту заплановано проведення круглих столів-нарад студентського активу міста, навчальних тренінгів і освітніх семінарів для активістів ОСС, інформаційного семінару для представників адміністрацій ВНЗ, організація ознайомлювальних поїздок в навчальні заклади України та сусідніх країн.
Учасники наради взяли участь в обговоренні завдань та заходів проекту. Всі присутні зійшлися на думці, що середовище активних студентів потрібно розширювати та збільшувати межі його впливу на ту частину студентства, яка поки що пасивна і не бере активну участь в організації студентського самоврядування.

Першим кроком АМоРе в рамках проекту "Студентський простір – територія активних дій" стане участь делегації волинських студентів – представників 7 навчальних закладів Луцька у Першій всеукраїнській синхронній школі студентського самоврядування "Студенти – за демократію", що відбудеться 2-3 листопада в Тернополі.
Другим кроком - буде створення бази даних та друк довідника про існуючі органи і структури студентського самоврядування вищих навчальних закладів міста Луцька.

Прес-служба АМоРе

Асоціація Молодих Реформаторів (АМоРе)
43016, м. Луцьк, вул. Ковельська, 2, каб.6 (4-й пов.), тел. (0332) 78-82-89, факс 78-82-90, E-mail: amore.volyn@gmail.com


Bookmark and Share