У І Західноукраїнському форумі взяло участь 58 громадських організацій


Форум відбувався у форматі виставки учасників та круглого столу, на якому присутні (понад 50 учасників) обговорили найбільш проблемні питання діяльності громадських організацій та їх співпраці з владними та бізнесовими структурами. Це такі, як ініціювання змін у законодавстві щодо спрощення механізмів співпраці з владою та бізнесом, розробка навчально-тренінгових програм різних рівнів для лідерів НГО, інформаційно-просвітницькі кампанії щодо зміни громадської думки та ламання стереотипів про діяльність громадських організацій та інші. Протягом виставки Драматичний театр відвідали понад 1 тис. лучан та гостей міста.

Західноукраїнський форум відвідав заслужений журналіст України Вахтанг Кіпіані, котрий презентував проект «Великі українці». Як він зазначив: «Організатори роблять велику справу – дають можливість громадським організаціям виробити спільну програму дій, кидати виклики консерватизму, впроваджувати нові оригінальні ідеї в життя. А також є небайдужими до своєї держави, долі свого народу і вболівають за поширення нашого проекту.».

Координатор форуму, голова ГО Центр ефективної комунікації – Оксана Гузь, повідомила: «Мета форуму була досягнута на 99%. Нам вдалось розробити низку проектів, що будуть реалізовуватись учасниками форуму з різних областей спільно з представниками владних та бізнес структур.»

Цей форум відбуватиметься щорічно, щоразу збільшуючи свої масштаби.

До нових зустрічей на наступних проектах!

Деталі запитуйте у:
Оксани Гузь - керівник заходу (+38-097-231-98-94, centre.org@gmail.com)


Bookmark and Share