“День Комбінату” – 4-та зустріч маріупольської діаспори Києва


Для Маріуполя це свято – “фірмове”. Оскільки межі Маріуполя лежать там, де живуть свідомі маріупольці, таке свято не може оминути Київ.
Скільки ви ще знаєте простих підприємств, що самостійно заробляють для України кілька % ВВП, є супергероями корпоративної соціальної відповідальності, та назва яких сприймається як незалежне географічне поняття?

Металургійний комбінат ім. Ілліча – підприємство саме таке, а значить його день народження мусить бути відсвяткований з державним розголосом.

Отже у програмі заходу 2 частини:

1) відвідини пам’яток, пов’язаних з робітниками-іллічівцями (обидві біля стадіону “ДИНАМО”). Це Григорій ПЕТРОВСЬКИЙ (це тепер на його честь названі Дніпропетровськ та київська Петрівка, а революційну кар’єру у буремному 1905 р. він починав на комбінаті Ілліча), а також Вячеслав ЧОРНОВОЛ (майбутній дисидент та видатний державотворець, у 1958 р. гартував характер, беручи участь у бідівництві нових потужностей комбінату теслярем, а потім ще й висвітлював процес у якості журналіста).

2) культурно-розважальна частина.

Запрошуємо відвідати сайт “Маріуполь-на-Дніпрі” (www.azov.at.ua) з поточною інформацією про події та життя маріупольської діаспори Києва.


Автор: Світличний Василь, уповноважений представник Молодіжного руху “МОДОС” у м. Києві (modos.org@gmail.com)
Джерело: Молодіжний рух “МОДОС” (www.modos.at.ua)


Bookmark and Share