Учасники Форуму взяли участь у тренінгу "Ініціатива Лідерства"


Дякуємо, що навчили нас відповідальності триматися в єдності у час, коли українське суспільство потребує нашої вірності принципам взаємності і наполегливості у використанні наших талантів для запровадження змін, що звеличать Україну!

19-21 жовтня учасники Форуму молодих лідерів України взяли участь у тренінгу з глобального лідерства.
Активісти ФМЛУ, пройшовши серйозний конкурсний відбір, отримали змогу стати учасниками семінару від Global Leadership. Власники, президенти й керівники найуспішніших американських компаній і організацій поділились із форумчанами секретами успішного лідерства і розказали про:

вісім принципів глобального лідерства;

планування і раціональне використання часу;

п’ять основних принців побудови успішної команди;

особливості лідерства під час кризи;

уміння вчасно розпізнавати й врегульовувати конфлікти;

слово як рушійну силу взаємовідносин та сучасної економіки;

стратегії успішного навчання для здобуття необхідних знань, умінь і навичок.

Протягом двох з половиною днів учасники семінару знайомились із стратегіями практичного керівництва і розвитку бізнесу, принципами громадського лідерства, ефективними механізми розв’язання кризових ситуацій через призму власного досвіду ділових і громадських лідерів США: від засновника і керівника Глобального Лідерства Джесі Джеймса форумчани дізнались про принципи лідерства; під мудрим керівництвом одного із засновників Bell & Rhodes Майкла Бела молоді лідери навчились планувати час і визначати пріоритети; засновник і керуючий партнер Oxygen for Organizations (O2) Майкл Сміт переконливо продемонстрував, як невелика команда розумних і небайдужих людей здатна змінити світ; на трагічному прикладі теракту в Оклахомі Бред Ярбро яскраво продемонстрував, що велич людини у відданості громаді; Беріл Кемп, досвідчений фахівець із продажу та маркетингу, розповіла про позитивні шляхи вирішення конфліктів, що є невід’ємною частиною роботи компанії, а Курт Лінг красномовно навчив всіх ефективно використовувати силу слова. Учасників семінару також привітав Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Пан Вільям Тейлор і побажав плідного використання здобутих знань на теренах України.

Пізнавальні історії, цікаві ігри, палкі дискусії настільки захопили молодих лідерів, що вони ще довго на бажали розходитись і обмінювались набутим досвідом, думками і враженнями. Відкритість і довіра, заохочення і взаємопідтримка кожного учасника семінару створили неперевершену атмосферу, в якій кожен міг розкрити свої здібності й пізнати краще своїх друзів.

Форумчали мали чудову нагоду відчути дієвість принципів глобального лідерства і на завершення семінару подякували американській команді за незабутній семінар, що надихатиме учасників ФМЛУ на нові звершення.

Форум молодих лідерів України висловлює вдячність всім учасникам семінару за активну участь, членам американської команди Global Leadership за їх знання, досвід і натхнення, подаровані учасника, та особисто Керолін і Джесі Джеймсам за надану форумчанам можливість підвищити свій освітній та професійний рівень.
Bookmark and Share