Європейське посвідчення студента


Студентська картка “Euro<26 Student” – це індивідуальна пластикова картка, яка поєднує властивості міжнародної молодіжної дисконтної карти “Euro<26” та посвідчення особи студента.

Картка випускається в рамках програми Ради Європи “Молодіжна картка” за сприяння Уряду України.

Картка “Euro<26 Student” забезпечує доступ до близько 200 000 знижок Дисконтної мережі Європейської молодіжної картки “Euro<26” на Україні та в 40 інших країнах Ради Європи, а також цілої низки додаткових знижок, які надаються на основі статусу “студента”.

Відмітним знаком установ, які входять до мережі “Euro<26”, є логотип “Геркулес”.

Знайти найбільш потрібну саме Тобі знижку Ти можеш завдяки міжнародному пошуковику знижок.

Для швидкого доступу до переліку знижок, що діють на Україні, тисніть тут, в Російській Федерації тут, у Польщі тут, в Болгарії тут.

Молода людина, на яку оформлено картку, отримує:
• Значну економію витрат завдяки знижкам на придбання багатьох популярних товарів і послуг в Україні та закордоном.
• Посвідчення особи студента, дійсне в усіх країнах-членах Ради Європи, яке надається усім, хто відповідно до ст. 53 Закону України “Про вищу освіту” має статус “особи, котра навчається у вищому навчальному закладі”, незалежно від того, чи має він або вона студентський квиток “державного зразка”.
• Великі знижки при перебуванні в зарубіжних країнах на відвідання культурних (музеї, кінотеатри), розважальних (молодіжні клуби, парки, атракціони) та спортивних (оренда роверів, гірські та водні лижі тощо) установ і закладів.
• Доступ до інформації про фiрми-надавачів знижок, що знаходяться як на Україні, так і за кордоном, із точною адресою, телефонами та даними про їхню спеціалізацію.
• Можливість участі на пільгових засадах у різноманітних молодіжних проектах, що провадяться за сприяння бренду "EURO<26".
• Додаткову можливість на унікально вигідних умовах оформити медичну страховку для виїзду за межі України (страховка вартістю 35 грн. діє впродовж цілого року в усіх країнах Європи).

Хто має право на отримання картки “Euro<26 Student”?

Картка може бути надана будь-якій молодій людині, котра відповідає двом умовам:
- має вік менше 26 повних років на момент оформлення картки;
- є “особою, котра навчається у вищому навчальному закладі” відповідно до ст. 53 ЗУ “Про вищу освіту”.

Хто здійснює оформлення картки та на яких юридичних засадах?

Виключне право випускати на Україні всі види карток "Euro<26" має Молодіжний інформаційний центр “Євро<26 – Зарево”. Українська асоціація студентського самоврядування здійснює оформлення картки “Euro<26 Student” для студентів та прирівняних до них у правовому відношенні осіб (аспіранти, курсанти тощо), які є індивідуальними членами УАСС, відповідно до наданих Центром уповноважень.

При оформленні картки “Euro<26 Student” через Українську асоціації студентського самоврядування, молода людина, якій видано картку, автоматично стає індивідуальним членом УАСС та МІЦ “Євро<26 – Зарево” і набуває можливості користуватися всіма правами, передбаченими статутами Асоціації та Центру.

Як отримати картку?

Картку “Euro<26 Student” можна оформити безпосередньо в Секретаріаті УАСС, або в органі студентського самоврядування (студентській громадській організації) Твого вузу чи факультету.

Органи студентського самоврядування та студентські громадські організації здійснюють оформлення карток на добровільних засадах відповідно до укладених із УАСС договорів. Для укладення такого договору належним чином уповноважена особа має направити запит у довільній формі за адресою euro26@uass.org.ua

Для того, щоб в індивідуальному порядку отримати картку безпосередньо в Секретаріаті УАСС потрібно:
1) ознайомитись із Правилами користування карткою;
2) перерахувати на банківський рахунок УАСС річний членський внесок в обсязі 25 гривень;
3) відсканувати квитанцію про сплату членського внеску та свій студентський квиток, або інший документ, що посвідчує статус особи, котра навчається у вищому навчальному закладі, та відправити їх за адресою euro26@uass.org.ua разом із фотографією розміром 3х4 см у цифровому форматі й заповненою анкетою, форма якої додається.

Замість пункту 2 перелічені в ньому документи можуть бути надіслані УАСС у паперовому вигляді за поштовою адресою:

Українська асоціація студентського самоврядування
м.Київ, 03150, Україна, а/с-369

Не забудь вказати в анкеті свою повну зворотню адресу. Номер картки в анкеті вписується Секретаріатом УАСС. Картку Тобі буде надіслано на наступний робочий день після того, коли Твій запит надійде до Секретаріату УАСС.
Наші банківські реквізити:
р/р № 260020101712.980 в ЗАТ “ПроКредит Банк”, м. Київ, МФО 320984

Отримувач:
ВМГО “ Українська асоціація студентського самоврядування”, ЄДРПОУ 26437272.

У розділі “Призначення платежу” просимо вказувати:
“Річний членський внесок (зазначаються ініціали та прізвище)”.

Додаткова інформація з усіх питань, пов’язаних із карткою “Euro<26 Student”:
- за електронною адресою
- та телефоном +38 (067) 5487728


ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ МОЛОДІЖНОЮ ДИСКОНТНОЮ КАРТКОЮ
EURO<26 STUDENT

1. Дисконтна пластикова картка "EURO<26 Student" дійсна в країнах-членах Ради Європи, де діє дисконтна система "EURO<26", незалежно від місця придбання. Відмітним знаком системи є логотип "Геркулес", розміщуваний на наліпках у підприємствах-учасниках системи.
2. Картка дійсна до зазначеної на ній дати включно.
3. Використовувати картку може тільки особа, на яку її персоніфіковано.
4. Загублена картка не поновлюється.
5. Для одержання знижки при вчиненні покупки або оплаті послуг власнику необхідно заздалегідь попередити продавця або касира про наявність картки і пред'явити її.
6. У випадку, якщо підприємство надає знижки за пластиковими картками різноманітних дисконтних систем, або за своїми власними купонами (листівками), власнику картки дається право вибору знижки при здійсненні оплати, крім, таким чином, надання знижки на знижку.
7. Підчас оформленні знижки підприємством-партнером використовується спеціальний торговий чек. Власник картки перевіряє правильність оформлення чека і розписується у відповідній графі. Оформлення чека не є обов'язковим, підприємства-учасники самостійно приймають рішення про механізм оформлення знижки.
8. У готелях необхідно попереднє резервування місць телефоном або факсом.
9. У випадку відмови в наданні знижки власнику картки необхідно зателефонувати до Секретаріату Української асоціації студентського самоврядування за номером (044) 5298901, або направити електронний лист за адресою uasscard@yahoo.co.uk

Анкета “Euro < 26 Student”:Bookmark and Share