Полтавську НДЛМ знову звинувачують ! Є підстави ?


22.04.05 у Полтаві протистояння „понятій” і закону мало увійти в завершальну стадію – планувалася сесія міської ради. З цього приводу перед мерією було людно – зібралися активісти наметового містечка, що вимагало виборів мера ( „Чиста Україна”, НРУ, „Національний Альянс”, „Солідарність” та їх побратими ) та активісти наметового містечка, що протестує проти встановлення наметового містечка (НДЛМ та молоді „регіонами” ). Останні вирішили не бути самовпевненими, покладаючись лише на власні сили і заручилися підтримкою молоді – по ображати „Чисту Україну” та її соратників за їх розрахунками коштувало 25грн, які і пропонувалися за участь у мітингу. Доплатили б вони ще по червонцю та зобов’язали б своїх найманців вести себе інтелігентно... Під час виступу помаранчевих промовців активісти - орендовані НДЛМовцями хлопці з технікумів, ПТУ і трошки вузів, прикрасивши собі груди квітами (напевно реалізовуючи гасло „всепланетчиків” – „Жінкам – квіти, дітям морозиво!” ) показували красномовні жести та вигукували мало шляхетні репліки. Наблизившись до них та намагаючись піднести над всім цим брудом свій прапор, чистоукраїнці почули про себе багато цікавого. Особливо багато про себе взнала Рошен, яка за підтримки Янкевича, опинилася на барабани та під бій барабанів-бочок піднесла прапор „Чистої України” – ніби говорячи –„Чиста Україна” вище ваших образ.
А в цей час у стінах мерії намагалася розпочати роботу сесія міської ради. Не судилося – на сесію прийшло лише 19 депутатів. Як прокоментував голова об’єднання „За права і свободу полтавської громади!”, голова обласного товариства „Просвіта”, народний депутат Микола Кульчинський, депутати міськради не наважилися прийти на сесію, щоб не накликати на себе гнів нардепа А.Кукоби. Що ж – п.Кульчинський має рацію.
Події 22.04.05 були висвітлені ТРК”Місто” (традиційно у прокукобівському стилі), ТРК „Лтава” і 5-тим каналом, в ефірі якого голова ПОО „Чистої України” та „Молодого народного руху” Євген Янкевич висвітлив бачення ПОО „Чиста Україна” подій, що розгорнулися у Полтаві. Наметове містечко продовжує своє існування. Боротьба триває.

Bookmark and Share

http://open-urology.ru/ где сделать операцию фимоза лазером.