«Молодий рух Богородчанщини» висловлює щиру подяку людям, які допомогли організувати акцію


Впродовж вересня-листопада 2007 року в районі проходить благодійна акція на підтримку дітей-сиріт та дітей з особливими потребами Богородчанського району «Молодь – дітям Богородчанщини», яку проводить молодіжна громадська організація «Молодий рух Богородчанщини» в рамках конкурсу малих грантів, який втілюється Благодійною громадською фундацією ім. короля Юрія та фінансується за рахунок коштів ім. Стефана Баторія, а також за підтримки відділу молоді та спорту райдержадміністрації.

Мета акції - залучити ресурси громади до вирішення проблем дітей з особливими потребами, підвищити рівень соціальної захищеності, адаптації та рівності можливостей дітей з особливими потребами.

В рамках акції проводиться збір коштів на підтримку дітей-сиріт та дітей-інвалідів Богородчанського району. Дані кошти будуть використані на лікування та придбання необхідного обладнання та предметів для даної категорії дітей.

Попередні акції відбулися в с.Іваниківка, Старі Богородчани та Пороги. Під час проведення акцій проводиться збір коштів на підтримку дітей-сиріт та дітей-інвалідів Богородчанського району.
В неділю 28 жовтня в будинку культури смт.Солотвин відбулася чергова акція. Добрий приклад милосердя показали учні Солотвинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які напередодні акції провели ярмарку, зібрані кошти від якої пожертвували на підтримку дітей-сиріт та дітей з особливими потребами Богородчанського району.

В рамках акції відбулася виставка творчих робіт «Світ – очима дітей» та концертно-розважальна програма, яка перепліталася конкурсами для дітей.

«Молодий рух Богородчанщини» висловлює щиру подяку людям, які допомогли організувати акцію Дерев’янко М.Д.- заступнику директора з виховної роботи Солотвинської ЗОШ І-ІІІ ст., педагогічному колективу Солотвинського будинку дитячої та юнацької творчості Гуменюку М.М. – директору Солотвинського будинку культури, а також всім небайдужим, які взяли участь у акції.

Наступна благодійна акція відбудеться 11 листопада 2007 року в с. Горохолина.


Голова МГО
«Молодий рух Богородчанщини» І.Тимків
Bookmark and Share