Проект, фінансований Європейським Союзом «Громадянська освіта – Україна» організував навчальний тур у Німеччину 22-27 жовтня 2007 р.


Програма включала заходи та презентації з питань викладання і навчання громадянської освіти / громадянства в Німеччині і Європі в рамках навчального плану, а також в ході позакласних заходів. Поїздка до Європейського парламенту та Ради Європи (розташовані в Страсбурзі, Франція) сприяла покращенню розуміння учасниками роботи і важливості обох організацій. В ході візиту до професійно-технічного училища комерції у Штутгарті, українські та німецькі учні отримали знання про країни один одного, а також всією групою обговорили підходи до громадянської освіти / громадянства в обох країнах. Очікується, що навчальний тур сприяв зміцненню контактів та співпраці між двома країнами та організаціями, які взяли участь у програмі, з метою посилення їх міжнародних і зокрема європейських зв’язків.

Проект підготує звіт з проведення навчального туру та розмістить навчальні матеріали на своїх Інтернет-сторінках. Цьому буде присвячена також окрема презентація і виставка на заключній конференції проекту у лютому 2008 р.

За докладнішою інформацією про проект, будь ласка, звертайтесь:

Девід Ройл, Міжнародний керівник команди, проект „Громадянська освіта – Україна”

компанія “Cambridge Education”

тел.: (+380-44) 4665467; 2386389; 5685780; факс: (+380-44) 2308102

E-mail: David.Royle@ced.kiev.uaBookmark and Share