У Тернополі відбудеться «Орликіада»


Змагання відбуватимуться у двох категоріях – командному заліку та особистому. Чотирнадцять юнацьких команд у різних інтелектуальних змаганнях, представленнях та дебатах виборюватимуть звання найкращої команди, а вісім юначок змагатимуться між собою за звання «Гетьманівна» і чотири хлопці – за звання «Гетьманич».

З кожним роком «Орликіада» стає все більш популярною серед молоді. Так, цього року на змагання до Тернополя приїде близько 200 учасників. Окрім інтелектуальної та мистецької програми змагань, організатори також подбали про розважальну програму – на «Орликіаді» відбудеться презентація нового кліпу «Тартака» «Не кажучи нікому», в якому також знімались тернопільські пластуни, відбудеться етновечірка та рок-концерт за участю місцевих гуртів.

Назва змагання походить від прізвища Орлик і присвячений він вшануванню пам’яті Пилипа і Григора Орликів, які захищали інтереси своєї Батьківщини, будучи поза її межами. Для пластунів це важливий приклад, бо самовдосконалення в пластовому житті це не лише фізичний, а й інтелектуальний розвиток.

Автор : Пласт

Bookmark and Share