«Перша акція всеукраїнської кампанії «Що таке Хохлізм?» у Луцьку»


На Театральному майдані у Луцьку Волинська обласна організація «Національний Альянс» та громадська організація «Пора!» з 15:00 по 16:00 провели першу акцію всеукраїнської кампанії «Що таке хохлізм?», яка передбачає проведення ряду акцій протягом року. Вона стартувала в м. Рівне, де пройшла з успіхом, а тепер естафету прийняв Луцьк.
Мета кампанії – привернути увагу громадськості до такого негативного явища в нашому суспільстві як «хохлізм». Більшість українців, будучи переконаними у власній меншовартості та національній неповноцінності, сформували нову верству нашого суспільства – «хохлів», яким притаманні спілкування суржиком, вживання ненормативної лексики, аполітичність, втрата почуття патріотизму, національної гідності, зловживання алкоголем.
Саме ці негативні риси, що міцно вкоренилися в суспільстві за часів кучмізму, продемонстрували учасники театралізованого дійства. На майдані було поставлено два намети. Перший – так звана «територія хохлізму» – поставлений абияк, навколо – сміття, купка «хохлів» поводяться неадекватно, спілкуються суржиком, розпивають спиртні напої. Другий – «територія українців» – правильно поставлений, прибраний, лунає українська музика. «Українці» читають українські книги, роздають листівки, інформують перехожих про різницю між «хохлами» та українцями, наскільки важливим є усвідомлення того, що ти – частинка свого народу, своєї Нації. Отже, щоб змінити суспільство, потрібно почати із себе самого, викорінити в собі будь-які риси хохлізму. Кожен присутній мав можливість ознайомитися з переліком слів-хохлізмів, які широко вживаються в побутовому спілкуванні.
Кучмізм уже повалено – настав час боротьби з хохлізмом.
Ні – хохлізму! Пора бути українцем!

Лишневець Тетяна
тел. +38-097-963-58-01
Інформаційний відділ
Волинської обласної організації
«Національний Альянс»

Bookmark and Share