Фестиваль СТЕМів „Шалантух 2007” відбувся!


На сцені жартували молода, дівчача і старанна команда „Бум” м.Полтава; класичний СТЕМ „Шатун” м.Рівне; популярний і модний в наші часи гумор команди „Жесткие диски ” м.Суми; команда, якій дещо треба підкоректувати свої жарти „Є-шо” м.Рівне, перспективний колектив „Незвані гості” м.Полтава; команда яка обожнює театр і театральні постановки „Адреналін”(Львів) і яку традиційно на фестивалі „Шалантух” підтримує Народно-демократична ліга молоді.

Кожен колектив заслуговує на опис своєї програми як мінімум на сторінку, але коротко про найкращих.

Шалений драйв і динаміку показала команда з м.Новомосковськ (Росія) „Спасибо”, яка вже вдруге приїхала в Рівне і стала одним з популярних колективів. Веселі, танцювальні номери, професійність, яскраві і живі актори - все це і привело їх до першого місця на фестивалі СТЕМів.

Друге місце розділили між собою команда „ Метр” (Рогачев, Білорусія) з відмінним білоруським гумором, музичним білоруським акцентом і улюбленці міста, київляни з команди „Дивні люди”, вони як і завжди були на висоті. Неповторні жарти, неповторна гра, індивідуальність - фішка цієї команди. Якби на фестивалі був би ще й Кубок Дружби - цей кубок отримали б саме „Дивні люди”. І третє місце отримала молода команда з Липецька (Росія) „Сюрприз” з цікавою, пародійною програмою, достойною уваги, оплесків і почесного місця. Диплом кращого актора отримав веселий і балакучий Артем з м.Брянська (Росія) „Квартал 311”, а кращою акторкою стала симпатична „вчителька з англійської” з команди „Шатун” м.Рівне.

Насиченими і цікавими були перші два дні виступів колективів, хороша гра, боротьба за призові місця, повна віддача глядачам. Гала-концерт, який відбувся в останній день і по суті повинен бути найяскравішою подіює на фестивалі, нажаль був нединамічним, не таким цікавим як минулорічні; розслаблені команди показували номери, які вибрали „компетентне” журі, здавалось без всякого ентузіазму. І причиною того точно не була втома колективів або глядача; оркомітет фестивалю традиційно прагнув зробити гала-концерт більш естрадним, а не жартівлим, відбирали номери не найкращі, все відбувалось швидко, без підв`язок до номерів, що і призвело до стислого, сухого і нецікавого концерту. Але справжні СТЕМівці знають як підняти настрій, тому після завершення фестивалю була вечірка, святкування перемоги, днів народжень тощо. Було справжнє свято.

Так, було достатньо помилок і в організації, і в одноманітному смаку режисера, і у подачі своєї програми багатьох колективів. Але фестиваль насправді пройшов успішно - наскільки живий фестиваль, який дихає, сміється, який зблизив різні країни та команди, які вміють жартувати не тільки над іншими, але і над собою. Адже спілкування - один з вагомих факторів у житті і на фестивалі „Шалантух”.

Організаторам - більше креативу і цікавих ідей, жюрі - роботи над своїм почуттям гумору, глядачам - вміти цінувати акторську майстерність, і бути більш тактичними на виступах, спонсорам і тим хто підтримує фестиваль не тільки морально - велика подяка, колективам - дружби, процвітання і більше драйву.

Шакарян Інга

ІНШІ ЯКІСНІ ФОТО (архів):Bookmark and Share