ПРЕЗИДЕНТ «КИЇВСТАР» ІГОР ЛИТОВЧЕНКО ПРИВІТАВ ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ


Конкурс проводився у 9 провідних технічних ВНЗ по всій Україні, які є учасниками соціальної програми компанії «Іменні стипендії від «Київстар», і тривав з 15.09.2007 р. по 31.10.2007 р.
Цьогорічний конкурс студентських наукових робіт привернув увагу багатьох студентів, які навчаються за спеціальністю «Телекомунікації». На конкурс було надіслано близько 100 гідних робіт, автори яких запропонували цікаві та інноваційні ідеї для галузі телекомунікації, провели власні дослідження та розробки в рамках обраних тем.
Особливою популярністю серед студентства користувалися такі теми: «Конфіденційність і захист у мережах GSM», «Перспективи розвитку систем мобільного зв’язку», «Стратегія лідера на висококонкурентному ринку – ключові інструменти досягнення успіху».
Найбільшу активність під час конкурсу виявили студенти Національного університету «Львівська політехніка» та Харківського національного університету радіоелектроніки. Студенти цих ВНЗ прислали понад 20 робіт.

Президент компанії «Київстар» Ігор ЛИТОВЧЕНКО:
«Я задоволений тим, що серед сучасних студентів так багато талановитої молоді. Висловлюю подяку всім, хто взяв участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт компанії «Київстар». Молодь повинна завжди йди уперед, ставити перед собою конкретні цілі і досягати їх, тим самим прокладаючи собі шлях у краще майбутнє. Так завжди діяла наша компанія, і саме це дозволило їй стати лідером на українському ринку телекомунікацій. Переможцям конкурсу від щирого серця хочу побажати натхнення і нових звершень, а всьому українському студентству – віри в себе, цілеспрямованості думок і дій та далекосяжних перспектив. Студентство – наше майбутнє, тому «Київстар» і надалі докладатиме максимальних зусиль, аби молоді українці могли реалізувати свій творчий потенціал і стати справжніми професіоналами».
Експертною комісією у складі 5 фахівців компанії «Київстар» було обрано 10 переможців, роботи яких визнані найкращими. У всіх цих роботах експерти відзначили професійний підхід, ґрунтовність висновків та пропозицій, інноваційність та велику зацікавленість студентів у телекомунікаційній галузі.
Усі переможці конкурсу були запрошені на офіційне нагородження до центрального офісу компанії «Київстар». Президент компанії «Київстар» Ігор Литовченко особисто привітав переможців та вручив кожному диплом та ноутбук.



Переможці Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт компанії «Київстар»:

- Геращенко Олексій, Донецький національний технічний університет;
- Дідух Роман, Національний університет «Львівська політехніка»;
- Козярик Михайло, Національний університет «Львівська політехніка»;
- Проць Ігор, Дніпропетровський національний університет;
- Семенюк Павло, Національний університет «Львівська політехніка»;
- Сирота Катерина, Національний університет «Львівська політехніка»;
- Сіроткін Михаїл, Харківський національний університет радіоелектроніки;
- Соловійов Максим, Донецький національний технічний університет;
- Толокнова Олена, Севастопольський національний технічний університет;
- Ященко Яніна, Харківський національний університет радіоелектроніки.

Інформаційна довідка
Компанія «Київстар» послідовно та системно реалізує соціальні програми, що є складовими всеукраїнської ініціативи «Для людей, для країни!». Особливе місце в ній посідає програма «Іменні стипендії від «Київстар», якою компанія «Київстар» вже понад чотири роки підтримує обдароване українське студентство. Кожного навчального року 54 студенти з 9 технічних ВНЗ отримують іменні стипендії від компанії «Київстар». У кожному закладі ректорат щороку обирає 6 найкращих студентів, яких рекомендує на отримання стипендії. У процесі відбору студентів враховується успішність з усіх дисциплін, активна участь у житті учбового закладу та наукова діяльність.

За додатковою інформацією звертайтеся
до керівника сектору зв’язків із ЗМІ компанії «Київстар» Віктора Гоцуленка
тел. 8 (067) 237 2199, 8 (067) 220 6734, e-mail: victor.gotsulenko@kyivstar.net
www.kyivstar.net, www.djuice.com.ua, www.starport.com.ua






























Bookmark and Share