Всеукраїнську молодіжну організацію Спілка Української Молоді в Україні очолив Святослав Липовецький


Делегатами З’їзду стали представники місцевих осередків СУМ в Україні в кількості 82 особи.

Також в роботі Крайового З’їзду взяли участь Голова Світової Управи СУМ Мирослава Підгірна, представники Крайових Управ Спілки Української Молоді з Австралії, Канади, Великобританії.

Одним із рішень, яке було прийнято делегатами, було обрання нової Управи СУМ в Україні, яка здійснюватиме керівництво організацією до наступного Крайового З’їзду.

Очолив новообрану Управу Святослав Липовецький, 1979 року народження, представник Тернопільської міської організації „Спілка Української Молоді в Україні”.

Заступниками голови КУ СУМ в Україні обрано Нелю Лавриненко (м.Київ) та Володимира Климентія (м.Калуш, Івано-Франківської області).

Також делегати прийняли Звернення з приводу створення демократичної коаліції у Верховній Раді України.

„Вперше з часів відновлення Незалежності український народ обрав до Верховної Ради представників від демократичних сил, які складають парламентську більшість. Україна отримала шанс сформувати демократичний проєвропейський уряд, демократичну парламентську більшість та, разом з Президентом Віктором Ющенком, здійснити швидкі, синхронні й невідкладні дії для прориву України в спільний європейський дім та цивілізовану світову спільноту”, - йдеться у Зверненні Спілки Української Молоді в Україні.

Делегати З’їзду звернулися до представників демократичних сил, які обрані до Верховної Ради України, зокрема, до Блоку Юлії Тимошенко та „Наша Україна - Народна самооборона”, з вимогою не допустити руйнації домовленостей, досягнутих напередодні парламентських виборів.

СУМ в Україні закликав лідерів цих політичних сил не допустити іншого формату коаліції, окрім як на основі блоків БЮТ та НУ-НС:


Зверненння ХІІ З’їзду Спілки Української Молоді в Україні
з приводу створення демократичної коаліції у Верховній Раді України

Вперше з часів відновлення незалежності України наш народ обрав до Верховної Ради представників демократичних сил, які складають парламентську більшість.

Україна отримала шанс сформувати демократичний проєвропейський уряд, демократичну парламентську більшість та разом з Президентом Віктором Ющенком здійснити швидкі, синхронні й невідкладні заходи для прориву держави в спільний європейський дім та цивілізовану світову спільноту.

Демократично сформований Уряд та більшість у Парламенті має змогу і повинна побудувати саме „українську” європейську державу, про яку мріяли десятки поколінь борців за волю України - від часів Київської Русі до Визвольних змагань 1920-1950-х років, Україну з українським обличчям, власною історією, культурою, мовою.

Ми звертаємось до всіх представників демократичних сил, обраних до Верховної Ради України, зокрема, до Блоку Юлії Тимошенко та „Наша Україна - Народна самооборона”, з вимогою не допустити руйнації домовленостей, досягнутих напередодні парламентських виборів.

СУМ в Україні закликає лідерів цих політичних сил взяти на себе відповідальність за дії окремих депутатів, обраних до парламенту за списками вказаних політичних блоків з метою не допустити іншого формату коаліції, окрім, як на основі цих двох блоків.

Прийнято 3-4 листопада 2007 року
ХІІ З’їздом Спілки Української Молоді в Україні
-------------------------------------------------СПІЛКА УКРАЇНСЬКОЇ МОЛОДІ В УКРАЇНІ
КРАЙОВА УПРАВА
-------------------------------------------------вул.М.Коцюбинського 6, к.8, м.Київ, 01030,
тел/факс (044) 234-7240, ел.пошта: ky-ukraine@cym.org
-------------------------------------------------


Склад Крайових органів СУМ в Україні
обраних XІI-им Крайовим З'їздом 3-4-го листопада 2007 року:

Крайова Управа
Голова Святослав Липовецький
Перший Заступник Неля Лавриненко
Заступник Володимир Климентій
Секретар Олег Олексієнко
Скарбник Олег Юрченко
Голова Крайової Виховної Ради Світлана Вербова
Організаційна референтура
по роботі з дружинниками Павло Євтушок
Інформаційно-аналітична референтура Юрій Заруцький
Pеферент СУМнет Роман Ковальчук

Крайова Контрольна Комісія
Голова Віктор Войцехівський
Члени Володимир Гарієвський
Павло Подобєд
Заступники членів Неля Стасюк
Олександр Чорний

Крайовий Товариський Суд
Голова Андрій Соколов
Члени Віра Гайдамаха
Юрій Цвіркун
Заступники членів Андрій Бурий
Тетяна ЩеглюкBookmark and Share