Найкращий метод інформування про європейську інтеграцію – через освіту


З вересня по листопад 2007 року представники Асоціації були залучені до тренінгової роботи з європейської інтеграції та міжнародної безпеки.

Більше ніж 90 учасників взяли участь в освітніх заходах, проведених тренерами Асоцації Європейських Студій:

 7-9 вересня – семінар для лідерів молодіжних організацій Сумської, Полтавської та Чернігівської областей (тренінг з основ ЄС та рольова гра «Формування майбутнього Європи», організатор – Сумський обласний комітет молодіжних організацій);

 27-28 жовтня - семінар для лідерів молодіжних організацій Сумської, Полтавської та Чернігівської областей (тренінг з основ міжнародної безпеки та рольова гра «Європа в кризі», організатор – Сумський обласний комітет молодіжних організацій);

 3 листопада – семінар для лідерів молодіжних організацій та державних службовців м.Конотоп (тренінг з основ ЄС та рольова гра «Формування майбутнього Європи», організатор – Європейський Університет, Конотопська громадська організація «Нове життя»).

Центр Європейської Інформації є базою для розміщення та діяльності регіонального відділення Української Асоціації Європейських Студій в Сумській області. Центр Європейської Інформації створений завдяки сприянню та партнерству з Сумською обласною науковою бібліотекою ім.Н.К.Крупської.

В 2007-2008 рр. заплановано проведення серії семінарів та тренінгів, зокрема рольових ігор з європейської та євроатлантичної інтеграції для студентів та викладачів Сумської області. За результатами цього проекту для групи найбільш активних та зацікавлених учасників будуть проведені тренінги з організації та методики проведення подібних заходів.

Відповідна освітня діяльність в Сумській області стає можливою завдяки підтримці фондів «Відродження», Конрада Аденауера та National Endowment for Democracy.

Олег Гончаренко
представник регіонального відділення Асоціації Європейських Студій в Сумській області
europa.sm.ua@gmail.com

Bookmark and Share