90-та річниця Жовтневого перевороту


Все мало розпочатись о 18.00 з покладання вінків із колючого дроту до пам’ятника Леніна у Ковалівському парку. Натомість, представники КПУ, оточивши памятники Леніну та Кірову, вживши кінську дозу алкоголю "для зігріву", завадили здійснити наше конституційне право, тому, порадившись, керівництвом організацій-учасників було прийняте рішення про відтермінування в часі проведення заходів та зміну маршруту ходи (з метою уникнення можливих сутичок з ідеологічними супротивниками).

О 20.00 з перехрестя вулиць Преображенської-Володарського розпочалась смолоскипна хода до площі Кірова, де були покладені вінки, проведено мітинг та ухвалено резолюцію мітингу. Однак наші дії викликали несприйняття з боку правоохоронців, які попросили прибрати принесені вінки. Під час розмови мітингувальників з міліцією, із засідки зявились кілька представників КПУ, які, непомітно підкравшись, зіпсували вінок та викинули його за памятник, використовуючи нецензурну лайку.

Після цього міліція відступила, дозволивши нам завершити захід державним гімном і розійтись.

Метою акції було нагадати про злочини, скоєні комуністичним режимом та прихильниками тоталітарної ідеології, вшанувати пам'ять постраждалих від радянської влади, привернути увагу громадськості до наслідків комуністичної діяльності. Подібну акцію національно-патріотичні організації проводять вже не перший рік і не тільки в Кіровограді. За ініціативи ВМГО «Національний Альянс» акція «Похорон комунізму» одночасно відбулася у Києві, Луцьку, Черкасах, Житомирі та Івано-Франківську.

Ситуацію прокоментував голова КОО Молодого Народного Руху та заступник голови КОО Народного Руху України Дмитро Сінченко: "Ми, зі свого боку, зробили все можливе, аби проведення наших заходів не збіглось в часі із заходами наших ідеологічних опонентів, аби не допустити провокацій та заворушень - для цього навіть дістали смолоскипи, щоб провести покладання вінків та мітинг увечері. Однак комуністи, на скільки мені відомо, без дозволу на те, завадили нам виявити свою позицію стосовно цієї дати. Нас, між іншим, ображає вже сам факт "святкування" цієї події, але ми, ставлячись толерантно, не заважали заходам КПУ. Вважаю, що наші дії були доцільними та виправданими, і радий, що нам таки вдалось логічно завершити акцію".

Прес-служба КОО Молодого Народного Руху
м. Кіровоград, вул. Володарського 61,
тел. 8-050-564-14-54, 8 (0522) 32-08-15
сайт: mnr.org.ua, e-mail: mc_life@rambler.ru

Резолюція мітингу


Наруга, вчинена над Україною та українцями 75-річним комуністичним терором, змушує мільйони наших співгромадян кожного року, 7 листопада, згадати злочини червоних та їх поплічників. Наша нація втратила мільйони: молодих і старих, жінок і чоловіків – патріотів своєї країни. Імена Антонова, Овсієнка, Леніна, Кагановича, Сталіна, Берії, Жданова та тисяч інших викликають в серцях співвітчизників ненависть та зневагу. Весь світ жахається від страхіть голодоморів 1921-22, 1932-33, 1945-46рр.

Здобуття незалежності принесло з собою заборону комуністичної зарази. Проте діяльність бувших лідерів КПУ та комсомолу, які замаскувались під переконаних «демократів» допомогла відновити діяльність КПУ.

На жаль, злочини комуністичного режиму досі не були засуджені, а партії, що представляють комуністичну ідеологію, досі продовжують свою антиукраїнську діяльність, залишаючись при владі. Назви наших вулиць, парків, площ, та, власне, і самих міст, досі смердять комунізмом! Ми категорично не згодні з таким станом справ!

Ми, учасники антикомуністичного мітингу, присвяченого 90-ій річниці Жовтевого перевороту, події, яка дала відлік жертвам людиноненависницької ідеології, вимагаємо:

1. Провести судовий процес над злочинним комуністичним режимом, накшталт Нюрнбергського трибуналу, на якому засудити злочини людиноненависницької ідеології комунізму, так само, як було засуджено злочини нацизму та фашизму.

2. Заборонити діяльність партій з комуністичною та нацистською ідеологіями в Україні.

3. Відновити історичну справедливість, прибравши з назв наших міст, вулиць та ін. обєктів залишки тоталітарного режиму, замінивши їх на історично доцільні.

Слава Україні!
Героям слава!

Учасники мітингу


Bookmark and Share