ФРІ провела в Рівному обласний студентський форум „Роль студентського самоврядування у розвитку регіону”


6 листопада в Рівному відбувся обласний студентський форум «Роль студентського самоврядування в розвитку регіону». Обласний форум проводився з метою сприяння ефективному розв’язанню соціальних проблем студентської молоді, забезпечення її активної участі у формуванні та реалізації державної політики області. Ініціаторами заходу є Рівненська обласна студентська рада та РММГО «Фундація Регіональних Ініціатив» за підтримки Управління освіти Рівненської обласної державної адміністрації. Взяти участь у форумі приїхало близько 250 молодих активних людей з усієї Рівненської області.

Відкрити перший обласний студентський форум та привітати студентів з цим святом приїхали радник Міністра освіти і науки України Дмитро Кулібаба, начальник управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Іван Ветров, начальник відділу у справах сім’ї та молоді Рівненської обласної державної адміністрації Михайло Волинець, ректор Рівненського державного гуманітарного університету Руслан Постоловський.

З метою всебічного висвітлення та обговорення проблем рівненського студентства роботу форуму було організовано за різними секціями по напрямках. Зокрема: імплементація положень Болонського процесу, навчально-виховна та науково-творча діяльність регіону, соціально-побутові проблеми студентства, перспективи та розвиток студентського самоврядування області.

Під час роботи секцій було визначено ряд найбільш актуальних проблеми студентських самоврядувань: байдужість студентів, поганий обмін досвідом, нерозуміння адміністрацією ВНЗ ролі осередків студентського самоврядування, відсутність фінансів на діяльність, не належне представлення студентів у вчених радах і т.д.

Роботи обласного студентського форуму «Роль студентського самоврядування у розвитку регіону» закінчилась святковим концертом за участю кращих творчих колективів міста.
Один з організаторів форуму, голова Рівненської обласної молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» Зураб Кантарія зазначив: «проведення форуму напередодні Дня студента є важливим кроком у привернені уваги громади та обласної влади до студентів та їх проблем. Учасники форуму визнавали, що захід був необхідним і вчасно проведеним, адже попереду ще цілий навчальний рік, а отже ті знання, які вони отримали допоможуть їм краще виконувати свої обов’язки. Молоді люди перезнайомилась, обмінялись контактами, ідеями, пропозиціями до співпраці – а це вже перший крок до створення сильної та впливової студентської громади в області, яка здатна захищати свої права, допомагати розвивати державу та виховувати молоде покоління лідерів»

В рамках реалізації проекту ФРІ «Дієві органи студентського самоврядування - впливова студентська громада» Рівненська ФРІ і надалі допомагатиме реалізовувати подібні проекти, ініціаторами яких є студентські самоврядування.

Проект «Дієві органи студентського самоврядування – впливова студентська громада» здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та Управління у справах сім’ї, молоді та спорту рівненського міськвиконкому.

Прес-служба РМ МГО "Фундація Регіональних Ініціатив"

3 ЯКІСНІ ФОТО З СТУДЕНТСЬКОГО ФОРУМУ (архів):
Bookmark and Share