Молодь хоронить комунізм!


Акція розпочалася біля пам’ятника жертвам Голодомору. Крім Національного Альянсу були також присутні члени політичної партії «Свобода», громадської організації УНА-УНСО, Українського спротиву, «Спілки офіцерів України». Загалом зібралося більше 150 осіб.

Учасники акції побудували символічну стіну. На кожній «цеглині» цієї стіни було написано злочини, скоєні «тоталітарною машиною». До усіх присутніх звернулися член проводу ВМГО «Національний Альянс» Павло Данильчук та голова київської організації НА Младена Качурець.
Вони закликали всіма можливими методами прискорити вимирання «червоних динозаврів» й заборонити діяльність Компартії. Зокрема, представник організації «Міжнародний суд на комунізом» Вікторія Омельченко повідомила, що 14 листопада відбудеться міжнародна конференція, присвячена злочинам комунізму проти людства та забороні комуністичної ідеології у всьому світі. Вона також зазначила, що в Україні вже назріла ситуація, коли можна і треба поставити крапку в цій довготривалій боротьбі.

Учасники акції пом’янули жертв комуністичних репресій хвилиною мовчання. Після цього стіну було повалено, а портрети вождів, плакати з комуністичними гаслами, червоні совки були покладені у труну, яку натягнули прапором КПУ, поклавши зверху прощальну свічку. Далі, у супроводі представників правоохоронних органів, учасники похоронної процесії разом з труною та поховальним вінком спустилися до Контрактової площі по Андріївському узвозу, скандуючи гасла: «Комуну до суду», «Комуняку на гілляку» та «Слава Україні».

Дорогу до головного офісу Комуністичної Партії України перекрили більше ста представників правоохоронних органів, зокрема підрозділу «Беркут». До секретаріату КПУ не могли пройти навіть представники ЗМІ. Після переговорів все ж таки вдалося пройти журналістам та тим, хто ніс труну. Члени Національного Альянсу поставили труну перед головним входом до офісу та спалили її. Таким чином, учасники акції продемонстрували, що чекає у майбутньому на спадкоємців комуністичної ідеології.

Метою акції було нагадати про злочини, скоєні комуністичним режимом та прихильниками тоталітарної ідеології, вшанувати пам'ять постраждалих від радянської влади, привернути увагу громадськості до наслідків комуністичної діяльності. Подібну акцію ВМГО «Національний Альянс» проводить вже не перший рік і не тільки в Києві. За ініціативи ВМГО «Національний Альянс» акція «Похорон комунізму» одночасно відбулася у Луцьку, Черкасах, Житомирі, Івано-Франківську


Інформ-відділ Київської організації
«Національний Альянс»
Олексій Лунько

FOTO http://nation.org.ua/component/option,com_zoom/Itemid,65/catid,91/

VIDEO http://stb.ua/e107_plugins/videotv/videotv.php

Bookmark and Share