Україна не протидіє дитячій порноіндустрії?


Як повідомлялося, Європол викрив міжнародну мережу, яка виготовляла порновідео із використанням 23 дітей, серед яких 21 дитина з України.

Представник Європолу Менно Гаґемаєр зауважив, що європейським поліцейським особливо важко було співпрацювати з правоохоронцями в Україні, де, за їхнім твердженням, правоохоронці не виявляють особливого зацікавлення у подоланні подібних злочинів.

За словами представника Європолу, у той час, коли у ЄС боротьба із дитячою порнографією є пріоритетом, в Україні спостерігається брак інтересу з боку влади у боротьбі з такими злочинами. "В Україні спостерігається брак інтересу з боку властей у боротьбі з такими злочинами. У Євросоюзі така боротьба є пріоритетом, тоді як в Україні цього немає", - сказав Менно Гаґемаєр.

Загалом у Європі, за його словами, у зв’язку із поширенням дитячої порноіндустрії покращується міжнародна співпраця у розслідуванні таких злочинів.

„Дедалі більше людей мають доступ до Інтернету, зв’язок покращується, пам’ять комп’ютерів збільшується і тому дедалі більше людей, які мають сексуальну схильність до неповнолітніх, завантажує дитяче порно”, - повідомив Менно Гаґемаєр.

Нагадаємо, Європол викрив міжнародну мережу з виготовлення дитячої відеопорномережі. У порномережі використовували 23 дітей, з них 21 – українці. Серед дітей в основному були дівчатки віком від 9 до 16 років, саме їх примушували виконувати акти, які знімалися на замовлення клієнтів порномережі.

Європол утановив, що таких клієнтів нараховувалося до двох з половиною тисяч.

У ході операції Коала поліцейські заарештували 92 причетних до знущань над дітьми у 8-ми країнах. Початково на слід порномережі вийшли австралійські поліцейські, котрі відстежили відео у Інтернеті.

джерело: korrespondent.netBookmark and Share