Молоді народні демократи за самостійну участь НДП у виборах


В “ Українському домі” відбувся VII з’їзд Народно-демократичної ліги молоді. В роботі з’їзду взяли участь 163 делегата з усіх регіонів України. Серед присутніх на з’їзді були Голова Народно-демократичної партії В.П.Пустовойтенко, перший заступник Голови НДП А.В.Толстоухов, перший заступник Голови Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва К.О.Ващенко, а також регіональні Голови Народно-демократичної партії. Головуючими на з’їзді були Голова Народно-демократичної ліги молоді В.О.Крутько та перший заступник Голови НДЛМ Ю.С.Сергієнко.
Молоді Народні демократи прийняли звернення до Народно-демократичної партії. В зверненні наголошується на необхідності самостійної участі Народно-демократичної партії у виборах 2006 року до Верховної Ради України та формуванні власного виборчого списку НДП. З’їзд НДЛМ запропонував Х з’їзду НДП обрати теперішнього Голову НДП В.П.Пустовойтенка Головою Народно-демократичної партії.
На з’їзді було визначено шляхи і напрямки модернізації НДП та обговорено основні засади народно-демократичної ідеології.

Прес-секретар НДЛМ
Олена Куклєва
8 0503808415, 5228298

Bookmark and Share