Книга в руки!


Шановні журналісти! Сьогодні, 16 жовтня відбудеться передача книг в безоплатне користування Рівненській державній обласній бібліотеці. Запрошуємо Вас також взяти участь у заході, який розпочнеться 0 16.00 в приміщенні Рівненської державної обласної бібліотеки, що знаходиться за адресою: пл. Короленка, 6.

В рамках акції «Книга в руки» передбачається безкоштовна передача рівненським бібліотекам сучасної, цікавої та необхідної для навчання та загального розвитку літератури. Ці книги були зібрані РММГО «Фундація Регіональних Ініціатив» протягом півроку в рамках співпраці зі всеукраїнськими та міжнародними громадськими організаціями та фондами.
Протягом півроку активісти РММГО «Фундація Регіональних Ініціатив» зібрали понад 400 примірників книжок соціального, патріотично-виховного характеру. Усі ці книги будуть подаровані дев’ятьом бібліотекам Рівного, серед яких бібліотеки вищих навчальних закладів міста, а також Рівненська державна обласна бібліотека, обласна бібліотека для дітей та юнацтва та міська центральна бібліотека.
Акція «Книга в руки», ініційована Рівненською міською молодіжною громадською організацією «Фундація Регіональних Ініціатив» є постійнодіючою та відбувається вже вдруге протягом року. Минулого разу активісти ФРІ подарували понад 200 примірників книжок фондам рівненських бібліотек.
РММГО «Фундація Регіональних Ініціатив» щиро сподівається, що запропонована література допоможе усім охочим підвищити свої знання та розширити світогляд. Також маємо надію, що акція «Книга в руки» приверне увагу громадськості до бібліотек м. Рівного та їх проблем.

За додатковою інформацією звертайтеся до Голови РММГО «Фундація Регіональних Ініціатив» Позняк Вікторії, тел. 80636179709


Bookmark and Share