Стартує всеукраїнська акція „Стань донором сьогодні - подаруй надію на завтра!”


В Україні кров і плазму здають 773 тисячі чоловік кожного року. В останнє десятиліття донорство переживає катастрофічний спад. Хворі потребують допомоги не терміново, а постійно!

Донорство - добровільний акт давання крові та її компонентів для застосування їх з лікувальною метою, яке виховує в людині високі моральні принципи - гуманізм, доброту та чуйність.
28 вересня о 12.30 у Київському міському центрі крові по вул. Берлінського, 12 голова Секретаріату Української асоціації студентського самоврядування Олексій Кляшторний здав свою кров як донор у рамках акції "Здай кров – врятуй життя".

Спеціальна акція Товариства Червоного Хреста України "Здай кров – врятуй життя" проводилась у Києві з 24 по 28 вересня за фінансової підтримки Шевченківського району столиці. 490 молодих людей, серед них багато студентів, стали донорами.
З листопаду 2007 року Українська асоціація студентського самоврядування розпочинає всеукраїнську акцію по здачі крові для допомоги хворим. Поетапно у кожному місті небайдужі студенти та молодь зможуть стати донорами.
слідкуйте за інформацією, не будьте байдужими:
можливо, саме Твоя кров врятуєте чиєсь життя...

За додатковою інформацією
звертайтесь, будь-ласка
до прес-секретаря УАСС
Манакової Мар”яни
uasspress@gmail.com
8050 55 55 850


Bookmark and Share