Вінниця молодіжна: Проект “FreeStyle Business” ПРОТИ неосвіченості, розбещення та деградації особистості молодої людини


Молодим журналістам нашої газети випала можливість перейняти досвід у Олексія Братущака (журналіст “5 каналу”) і Олександра Корнієнко (бізнесмен, рекламна діяльність) ознайомлювали нас з тими моментами, на яких повинна будуватися сучасна молодіжна газета. Гості з Києва натхненно розповідали про свої перші успіхи і поразки на журналістській ниві, в свої студентські роки, заснувавши «Спілку ініціативної молоді», випускали бюлетень «СТУДЕНТКА».
Керівник Проекту газети “FreeStyle Business” Артем Соболєв, Головний редактор Тетяна Фоніцька та інші учасники конференції (всього 18 осіб) ставили запитання гостям щодо організації адміністративного, фінансово-господарського, організаційно-технічного та процесів журналістської діяльності, намагаючись отримати максимум професійної інформації.
У першій частині конференції розглядалися питання щодо загального положення газети. Олексій Братущак розповідав про те, які видання сьогодні є цікавими для читача, що необхідно враховувати журналісту при написанні певного матеріалу. Присутні висловили 100-відсоткову впевненість у тому, що, оскільки газета за задумом повинна стати вінницьким прототипом провідних українських та закордонних бізнес-видань, в ній є недоцільним розміщення низькосортних матеріалів (неперевірених фактів, образливих статей, “брудної” реклами тощо) та усього того, що є:
 результатом цілеспрямованої експансії з руйнування загальнолюдських цінностей в українському суспільстві;
 шляхом задоволення примітивних інформаційних потреб (інформація деструктивних, окультних та псевдорелігійних організацій, матеріали псевдокультур окремо взятих соціумів, інші подібні матеріали деструктивного спрямування).
Перерва, яка тривала 15 хвилин, не змусила нас сумувати. За кавою нам вдалось ближче познайомитись із гостями семінару, з тими людьми, які вже досягли цілком визначених висот у своєму житті.
Другою частиною семінару стала “комерційна година”, впродовж якої Олександр Корнієнко конкретизував найкращі можливості для того, щоб про газету дізналося якомога більше людей. Чотири години пролетіли надзвичайно швидко. Попрощавшись з Олександром і Олексієм, наш колектив помітив, що бажання працювати вражаюче зросло, з’явились нові ідеї та задуми.
Ми працюватимемо для вас, шановні студенти, молоді та активні люди! Віддаючи частку душі і серця наповнюватимемо газету тими матеріалами, які будуть корисні, цікаві і необхідні саме для вас.
Отож, чекайте виходу “FreeStyle Business”, адже ваше визнання – це наше натхнення!

Збудуємо разом здорове українське суспільство!

Маргарита КУПШАН
makatyka7@mail.ru
Bookmark and Share