У Одесі на вихідних відбулася спроба «заколоту».


На відмінність від опонентів це бачення має документальне обґрунтування у нормативно-правових актах місцевого самоврядування, перелік яких є у листі голови постійної комісії з науки та освіти Одеської обласної ради http://www.odessamik.org.ua/img/62/zalub_na)yakovlevy_skan.doc

Що ж послужило формальною підставою? Як звісно, практична діяльність Молодіжної ради за 2006\\07 роки набула Премію Ради Європи як найбільш активних молодих громадян. Бажання і надалі розвивати діяльність МР, отримало підтримку з боку міського голови Одеси, Едуарда Гурвіца. 8 листопада своїм розпорядженням він створює робочу групу з вивчення питань щодо функціонування Молодіжної ради. Згідно із розпорядженням група не приймаю будь-яких рішень, але має надати пропозиції міському голові для прийняття рішень. Ознайомтесь власноруч тут:
http://www.odessamik.org.ua/img/62/rasp_o_sozd_rab_gr.doc

Чому ця група формувалася та надавалася у закритому режимі управлінням молодіжної політики стало зрозумілим пізніше. Декілька прикладів для розуміння позиції керівника управління: до складу робочої групи не увійшли члени робочої групи, діяльність якої набула Премії Ради Європи, автор моделі молодіжної політики у місті Одесі, яка була визначена інноваційним та сучасним механізмом Європейської Хартії участі молоді, жодний вчений, представники, що були обрані 40 тисячами молоді міста! Не були включені до групи і представники найбільш впливових політичних молодіжних організацій – Союзу молоді регіонів України та Батьківщини молодої.

Молодь Одеси проведе вибори 2007 та сама сформує новий склад Молодіжної ради Одеси, будь хто її заважав. Ми впевнені, що зростаюча ненависть у молодіжному середовищі до окремих представників міської влади є не найкращим об’єднуючим фактором. В Одесі у молодіжних виборах приймає участь до 100 000 молодих людей, вже зареєстровані сотні кандидатів. Неправда, спроби «зламати молодь через коліно» і т.п. не може сприяти порозумінню, а тільки буде накаляти конфронтацію.
Я змушена звернутися до усіх розсудливих журналістів, до політичних та громадських діячів України із закликом підтримати право Одеської молоді на вільне волевиявлення, як це передбачається діючими нормативно-правовими актами та не допустити подальшого зросту громадського напруження та будь-яких провокацій. Я сподіваюсь також на відгук небайдужих молодіжних лідерів: підтримуючи один одного ми зможемо стати справжніми громадянами власної держави!

Світлана Осауленко,
Голова Молодіжної ради Одеси,
odessamik@bk.ruBookmark and Share